· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

VII PUCHAR POLSKI MŁODZIKÓW I JUNIORÓW MŁODSZYCH LEGNICA 2010


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MŁODZIK -55

1

WALKOWIAK DAWID

GRODZISK WIEL.

2

NGUYEN QUANG DAWID

JASŁO

3

CISZEWSKI PATRYK

ŁOMŻA

3

PUCH MATEUSZ

LIMANOWA

5-8

BLADOSZ ŁUKASZ

KONSTANCIN

5-8

KOWALEWSKI OSKAR

OLECKO

5-8

GUDWIŁOWICZ OSKAR

ZIELONA GÓRA

5-8

SZABAJEW SZAMIL

ŁOMŻA

KUMITE MŁODZIK -60

1

ANDERS ADRIAN

KONSTANCIN

2

SZELER FILIP

KROSNO

3

WOJSA JAN

KOSZALIN

3

KOWALSKI KAROL

KONSTANCIN

5-8

KARCZMIT SZYMON

NYSA

5-8

SZEWCZYK FILIP

RADZYMIN

5-8

IR MATEUSZ

KRAKÓW

5-8

BANASIK BARTOSZ

OLESNO

KUMITE MŁODZIK -65

1

DYONIZIAK HUBERT

BROK

2

STERNIK DANIEL

KONSTANCIN

3

ŚWIĄTKOWSKI SZYMON

KRAKÓW

3

KILIAN MAREK

SUWAŁKI

5-8

JEZIOROWSKI MACIEJ

LEŻAJSK

5-8

ZAŁUCKI WIKTOR

LĄDEK ZDRÓJ

5-8

PAWŁOWICZ JAKUB

ZŁOCIENIEC

5-8

RESZKA SEBASTIAN

SIECHNICE

KUMITE MŁODZIK -70

1

BJORGEN KRYSTIAN

KONSTANCIN

2

KALSKI HUBERT

ŁOMŻA

3

MIERZEJEWSKI DAWID

OSTROŁĘKA

3

CISZAK ARTUR

WROCŁAW

5-8

JANCZ MATEUSZ

T.GÓRY

5-8

SROKA NORBERT

DĄBROWA

5-8

KUMOR OSKAR

STARY SĄCZ

KUMITE MŁODZIK +70

1

GALIŃSKI BARTOSZ

ZIELONA GÓRA

2

SMOKOWSKI JAKUB

OLECKO

3

GIERGOWSKI MACIEJ

KROSNO

3

KANIA MIKOŁAJ

BIELSKO-BIAŁA

5-8

WYSK PRZEMYSŁAW

ŁOMŻA

5-8

DRZEWIECKI OSKAR

DĄBROWA

5-8

KURZYP KAROL

LEŻAJSK

5-8

TYRAK MARCIN

NOWA SÓL

KUMITE JUNIOR MŁODSZY -60

1

MOROZ MARCIN

AUGUSTÓW

2

ZĄBCZYK JAN

KRAKÓW

3

JURCZYK BARTOSZ

ŚWINOUJŚCIE

3

TURKIEWICZ PIOTR

LEGNICA

5-8

SZYMAŃSKI KRZYSZTOF

SZCZECINEK

5-8

STURGULEWSKI MARCIN

AUGUSTÓW

5-8

AUGUSTYNOWICZ CEZARY

KRAKÓW

5-8

DŁUGOŁĘCKI PAWEŁ

BROK

KUMITE JUNIOR MŁODSZY -65

1

JEMIOŁO MARCIN

KOLBUSZOWA

2

PŁANETA PIOTR

KRAKÓW

3

MAZUREK BARTŁOMIEJ

GRAJEWO

3

SOŁTYS MICHAŁ

LUBLIN

5-8

MAJEWSKI MICHAŁ

LEGNICA

5-8

JAŚKIEWICZ DAMIAN

T.GÓRY

5-8

TERCJAK MACIEJ

ŁOMŻA

5-8

POTRZEBA SEBASTIAN

ŚWINOUJŚCIE

KUMITE JUNIOR MŁODSZY -70

1

PARZYCH MATEUSZ

OSTROŁĘKA

2

JASIŃSKI KAMIL

OSTROŁĘKA

3

ADAMCZYK TOMASZ

T. GÓRY

3

ZYSK MICHAŁ

OSTROŁĘKA

5-8

SWĘDROWSKI GRZEGORZ

RUDA ŚL.

5-8

MOROWIAK KRZYSZTOF

NYSA

5-8

PAWLAK SEBASTIAN

DRAWSKO POM

5-8

DZIAŁO KRZYSZTOF

T. GÓRY

KUMITE JUNIOR MŁODSZY -75

1

ŁUKAWSKI DAWID

AUGUSTÓW

2

JASIUKIEWICZ MARCIN

DOBRE MIASTO

3

ORSA DAWID

MIELNO

3

BIEŃKOWSKI ŁUKASZ

OSTROŁĘKA

5-8

APALKO KACPER

SUWAŁKI

5-8

WERDA MICHAŁ

DZIERŻONIÓW

5-8

NOWAK KAMIL

SIEMIANOWICE

5-8

JAKUBOWSKI MICHAŁ

SIECHNICE

KUMITE JUNIOR MŁODSZY +75

1

PODURGIEL JAN

SUWAŁKI

2

POKORA SZYMON

KOSZALIN

3

WOLNY MAREK

T. GÓRY

3

FIEDUCIK MATEUSZ

SZCZECINEK

5-8

BRODZIŃSKI KRZYSZTOF

KOSZALIN

5-8

KALISZEWSKI ADAM

OSTROŁĘKA

5-8

KOTLORZ MATEUSZ

RUDA ŚL.

5-8

KARLIŃSKI ALBERT

OSTROŁĘKA

KATA JUNIOR MŁODSZY

1

TERCJAK MACIEJ

ŁOMŻA

2

MAZUR JAKUB

GLIWICE

3

PARZYCH MATEUSZ

OSTROŁĘKA

4

STURGULEWSKI MARCIN

AUGUSTÓW

5

ŁUKAWSKI DAWID

AUGUSTÓW

6

APALKO KACPER

SUWAŁKI

7

PODURGIEL JAN

SUWAŁKI

8

ZĄBCZYK JAN

KRAKÓW

KATA MŁODZIK

1

ŚWIĄTKOWSKI SZYMON

KRAKÓW

2

KUDRA SZYMON

SIEMIANOWICE

3

ZAWODNIK CEZARY

SIEMIANOWICE

4

MIERZEJEWSKI DAWID

OSTROŁĘKA

5

SZELER FILIP

KROSNO

6

NGUYEN QUANG DAWID

JASŁO

7

BURZYŃSKI DAWID

SUWAŁKI

8

KILIAN MAREK

SUWAŁKI

KUMITE MŁODZICZKI -50

1

REJTERADA ANGELIKA

OLECKO

2

WIECZOREK ALEKSANDRA

OLSZTYN

3

IDRISLI LEILA

ŁOMŻA

3

MROCZKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻA

5-8

KONSTANTY KINGA

NOWY SĄCZ

5-8

BARAŃSKA KINGA

ZŁOCIENIEC

5-8

PIETRZYKOWSKA AGATA

RUDA ŚL.

5-8

POWAŁKA IGA

KONSTANCIN

KUMITE MŁODZICZKI +50

1

ZWIERZ MARTA

OTWOCK

2

SIENIAWSKA NATALIA

ŁOMŻA

3

ZAJKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻA

3

HUL KLAUDIA

KOLBUSZOWA

5-8

BEKISZ KATARZYNA

RADZYMIN

5-8

DEC IZABELA

LEŻAJSK

5-8

KUPROWSKA NATALIA

KONSTANCIN

5-8

KARPUK ALEKSANDRA

USTKA

KUMITE JUNIORKA MŁODSZA -55

1

KRZANOWSKA BEATA

ŚWIDNICA

2

MAZIARZ KAROLINA

JASŁO

3

PANKOWSKA EDYTA

ŁOMŻA

3

ORŁOWSKA EWELINA

MIELNO

5-8

GÓRALSKA KLAUDIA

MIELNO

5-8

GÓRALSKA WERONIKA

MIELNO

5-8

WAŁĘGA PAULINA

JASŁO

5-8

SAWICKA PAULA

OLESNO

KUMITE JUNIORKA MŁODSZA +55

1

WLAŹLAK AGATA

CZĘSTOCHOWA

2

SZCZEPAŃSKA KAROLINA

KROSNO

3

BARTMAN EWA

BRZOZÓW

3

PAWLIKOWSKA MONIKA

DOBRE MIASTO

5-8

CZERWIECKA ALEKSANDRA

SUWAŁKI

5-8

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIÓW

5-8

JUSZCZYK ŻANETA

JASŁO

5-8

CHABEREK KAROLINA

ŁOMŻA

KATA MŁODZICZKI

1

MROCZKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻA

2

ZAJKOWSKA KAROLINA

ŁOMŻA

3

REJTERADA ANGELIKA

OLECKO

4

ŚWIĄTKOWSKA ANNA

KRAKÓW

5

KARPUK ALEKSANDRA

USTKA

6

JAWOREK KAROLINA

K-CE CZARNI

7

WOJCIECHOWSKA KATARZYNA

LUBLIN

8

JASIUKIEWICZ JUSTYNA

DOBRE MIASTO

KATA JUNIORKA MŁODSZA

1

SZCZEPAŃSKA KAROLINA

KROSNO

2

KUNIGOWSKA AGATA

DZIERŻONIÓW

3

KOLASIŃSKA ANNA

OPOLE

4

CZERWIECKA ALEKSANDRA

SUWAŁKI

5

STAWIARCZYK EWA

GLIWICE

6

ZADROŻNA ANNA

KOSZALIN

7

WYPYCH KAMILA

ŚWINOUJŚCIE

8

GÓRNIAK BEATA

LUBLIN

WALKI REŻ. WALKI REŻ.

1

MAZUREK B., NOWAK P.

2

APALKO K., PODURGIEL J.

3

CZOCH K., FYDA J.

4

WALERYCH M., KUDRA S.

5

WERDA M., KUNIGOWSKA A.

6

SZCZESNY N., KIMSZAL D.

7

NOWAK K., ZAWODNIK C.

8

GUDWIŁOWICZ O., GALIŃSKI B.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

ŁOMŻA 19

2

KONSTANCIN 13

3

KRAKÓW 12

3

KROSNO 12

4

AUGUSTÓW 10

5

OLECKO 9

6

OSTROŁĘKA 8

7

SUWAŁKI 6

7

KOLBUSZOWA 6

7

JASŁO 6

8

BROK 5

8

ŚWIDNICA 5

8

CZĘSTOCHOWA 5

8

GRODZISK WIEL. 5

8

ZIELONA GÓRA 5

8

OTWOCK 5

9

DOBRE MIASTO 4

9

KOSZALIN 4

10

DZIERŻONIÓW 3

10

SIEMIANOWICE 3

10

OLSZTYN 3

10

GLIWICE 3

11

TARNOWSKIE GÓRY 2

11

MIELNO 2

12

ŚWINOUJŚCIE 1

12

LEGNICA 1

12

SZCZECINEK 1

12

GRAJEWO 1

12

LUBLIN 1

12

BRZOZÓW 1

12

LIMANOWA 1

12

WROCŁAW 1

12

BIELSKO-BIAŁA 1

12

OPOLE 1

13

RUDA ŚL. 0

13

NYSA 0

13

DRAWSKO POM 0

13

SIECHNICE 0

13

OLESNO 0

13

DĄBROWA 0

13

STARY SĄCZ 0

13

LEŻAJSK 0

13

NOWA SÓL 0

13

RADZYMIN 0

13

LĄDEK ZDRÓJ 0

13

ZŁOCIENIEC 0

13

NOWY SĄCZ 0

13

USTKA 0

13

KATOWICE CZARNI 0


NAJLEPSZY TECHNIK: PARZYCH MATEUSZ - OSTROŁĘKA

NAJLEPSZY TECHNIK: SZCZEPAŃSKA KAROLINA - KROSNO

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 53

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 220

SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai