· Niedziela, 22 Lipiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

X MISTRZOSTWA EUROPY OPEN I KATA GORZÓW WIELKOPOLSKI 2010


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MEN OPEN

1

BISZCZAK PAWEŁ

POLAND

2

ESTENSORO PABLO

SPAIN

3

MIKHALIN SERGEY

RUSSIA

3

QUINOL CHARLEY

FRANCE

5-8

KOMANOV ALEKSANDAR

BULGARIA

5-8

MASLENNIKOV NIKOLAY

RUSSIA

5-8

YANEV YORDAN

BULGARIA

5-8

DECOSTERD SACHA

SWITZERLAND

KUMITE BOYS -70

1

ŻYTKIEWICZ WOJCIECH

POLAND

2

BRATKOV DEYAN

BULGARIA

3

WARTH ALEXIS

FRANCE

3

STASZEWSKI ADRIAN

POLAND

5-8

LASKOWSKI MACIEJ

POLAND

5-8

GUILBERT CHRISTOPHER

FRANCE

5-8

RICARDO FILEMON

HOLLAND

5-8

FERRER GABRIEL

SPAIN

KUMITE BOYS -80

1

ŁUKAWSKI DAWID

POLAND

2

STOYNOV KRISTIYAN

BULGARIA

3

HAZARD THIBAULT

FRANCE

3

KOŁODZIEJ TOMASZ

POLAND

5-8

SARAFOV ANTONIO

BULGARIA

5-8

JASIUKIEWICZ MARCIN

POLAND

5-8

NOWAK PATRYK

POLAND

KUMITE BOYS +80

1

ALONSO DANIEL

SPAIN

2

KOTLORZ MATEUSZ

POLAND

3

BRODZIŃSKI KRZYSZTOF

POLAND

3

ASTEASU JON

SPAIN

5-8

IVANOV IVAN

BULGARIA

5-8

JAKUBOWSKI KONRAD

POLAND

KUMITE OLDBOY OPEN

1

FIEDKO MAREK

POLAND

2

PARTUŚ MAREK

POLAND

3

OGONOWSKI ANDRZEJ

POLAND

3

VANROYEN SEBASTIEN

FRANCE

5-8

WAMS JANMARK

HOLLAND

5-8

MONSOURI FARD MOHAMMAD

IRAN

5-8

WOJCIECHOWSKI ROMAN

POLAND

5-8

KUBICKI RAFAŁ

POLAND

KATA MEN

1

BUJALANCE OSCAR

SPAIN

2

KOZUBOWSKI KONRAD

POLAND

3

TYZO BARTŁOMIEJ

POLAND

4

STAŚCIUK TOMASZ

POLAND

KUMITE WOMEN OPEN

1

KACZYŃSKA ANNA

POLAND

2

SYPIEŃ AGNIESZKA

POLAND

3

CANTERO DIANA

SPAIN

3

URBANOWSKA EWELINA

POLAND

5-8

KRAWIEC MAJA

POLAND

5-8

MARINOVA ALEXANDRA

BULGARIA

5-8

SZAJTA ALICJA

POLAND

5-8

SZCZEPANIUK JOANNA

POLAND

KUMITE GIRLS -55

1

WAŁĘGA PAULINA

POLAND

2

SAWICKA PAULA

POLAND

3

GÓRALSKA WERONIKA

POLAND

3

ORŁOWSKA EWELINA

POLAND

KUMITE GIRLS +55

1

PRADES MARTINEZ BEATRIZ

SPAIN

2

PACHULSKA DIANA

POLAND

3

CHABEREK KAROLINA

POLAND

3

YORDANOVA GALINA

BULGARIA

5-8

WAJGELT IGA

POLAND

5-8

PAWLIKOWSKA MONIKA

POLAND

KATA WOMEN

1

ALVAREZ ELSA

SPAIN

2

GABRYŚ HELENA

POLAND

3

VALVERDE LAURA

SPAIN

4

GEMBOLIS MIROSŁAWA

POLAND

 

MAN BEST SPIRIT AWARD: MIKHALIN SERGEY RUSSIA

WOMAN BEST SPIRIT AWARD: SYPIEŃ AGNIESZKA POLAND

MAN BEST TAMESHIWARI AWARD: BISZCZAK PAWEŁ POLAND

WOMAN BEST TAMESHIWARI AWARD: SYPIEŃ AGNIESZKA POLAND

NUMBER OF COUNTRIES: 16

NUMBER OF COMPETITORS: 94

MAIN JUDGE: ANTONIO PINERO



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai