· Sobota, 20 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXI Mistrzostwa Polski Juniorów Karate Kyokushin Kraków 2010


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW -65

1

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

2

DOBRZYCKI ADRIAN

EŁK

3

MIELŻYŃSKI RAFAŁ

GUBIN

3

WITAK KRYSTIAN

OTWOCK

5-8

OLSZOWY MARCIN

LEŻAJSK

5-8

PFEIFFER MATEUSZ

LEGNICA

5-8

DUBIEL MARCIN

KROWODERSKI KKK

5-8

FRANCZYK SZYMON

GLIWICE

KUMITE KUMITE JUNIORÓW -70

1

BIDAS WIKTOR

OTWOCK

2

SIERŻĘGA MATEUSZ

DĘBICA

3

DĄBROWSKI MATEUSZ

LEGNICA

3

KAMPA RAFAŁ

GLIWICE

5-8

KOLAJA DAWID

ZAMOŚĆ

5-8

SIDOR PIOTR

SZCZYTNO

5-8

KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW

5-8

DZIURDZIEWICZ BŁAŻEJ

GUBIN

KUMITE JUNIORÓW -75

1

MNATSAKANYAN NOY

BIELAŃSKI KKK

2

ROMISZEWSKI ROBERT

BIELAŃSKI KKK

3

KROK ARKADIUSZ

KIELCE

3

ROHAN MACIEJ

KROSNO

5-8

GROMEK MICHAŁ

WROCŁAW MAS OYAMA

5-8

ŻÓŁTAŃSKI MARCIN

KIELCE

5-8

MARKOWSKI MACIEJ

SANDOMIERZ

5-8

MAMAK KAMIL

LIMANOWA

KUMITE KUMITE JUNIORÓW -80

1

WILL GERARD

SUWAŁKI

2

DĄBROWSKI MARCIN

OSTROŁĘKA

3

KOSTRZEWA PATRYK

RADZYMIN

3

SZERSZEŃ JULIAN

MAZOWIECKI KKK

5-8

NOWACKI MICHAŁ

DĄBROWA GÓRNICZA

5-8

KUBICKI PAWEŁ

RUDA ŚLĄSKA

5-8

FLAKIEWICZ KAROL

WROCŁAW

5-8

CIESZYŃSKI RAFAŁ

TARNOWSKIE GÓRY

KUMITE JUNIORÓW +80

1

MALESA MICHAŁ

BIELAŃSKI KKK

2

ZAJKO DAWID

SUWAŁKI

3

SOCHOR PIOTR

KRAKOWSKI KKK

3

GUZIK MARCIN

LIMANOWA

5-8

KLIMEK JACEK

RADZYMIN

5-8

SYPIEŃ PATRYK

WROCŁAW

5-8

KORCZYŃSKI NORBERT

SZCZECIN

5-8

GALIŃSKI DAMIAN

ZIELONA GÓRA

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIORÓW OPEN

1

WILL GERARD

SUWAŁKI

2

DĄBROWSKI MARCIN

OSTROŁĘKA

3

KOJ JAKUB

ZIELONA GÓRA

3

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

5-8

JARCZYK DAMIAN

RUDA ŚLĄSKA

5-8

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

5-8

CZERNIEJEWSKI SYLWESTER

SIECHNICE

5-8

GRANDA MICHAŁ

ZAMOŚĆ

KATA JUNIORÓW

1

KOZŁOWSKI KONRAD

LUBLIN

2

SZELIGA IGOR

LUBLIN

3

KOZUBOWSKI KONRAD

BARTOSZYCE

4

WANDZEL TOMASZ

CZARNI KATOWICE

5

FRANCZYK SZYMON

GLIWICE

6

ROHAN MACIEJ

KROSNO

7

FETER KRZYSZTOF

INOWROCŁAW

8

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

KUMITE JUNIOREK -55

1

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

ŁOMŻA

2

HEBDA JOANNA

NOWY TARG

3

TUROSZ IWONA

LEŻAJSK

3

SOWA MONIKA

CHORZÓW

5-8

POPCZYK JOANNA

OPOLE

5-8

MIROSŁAW EWELINA

SZCZYTNO

5-8

CZARNECKA ANNA

EŁK

5-8

CICHA MONIKA

POSTOMINO

KUMITE JUNIOREK -65

1

RAŚ MARIA

DOBRE MIASTO

2

WRONA PATRYCJA

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

3

SZYMONEK KATARZYNA

WROCŁAW

3

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA

5-8

CHOCIEJ EWELINA

OLSZTYN

5-8

LISIEWICZ DOMINIKA

SUWAŁKI

5-8

WILCZAK WIOLETA

CHRZANÓW

5-8

LIPIŃSKA ANITA

GLIWICE

KUMITE JUNIOREK +65

1

URBANOWSKA EWELINA

WROCŁAW

2

SARNECKA MONIKA

KIELCE

3

KUROWSKA NATALIA

KROWODERSKI KKK

3

KRAWIEC MAJA

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE

KUMITE LEKKI KONTAKT JUNIOREK OPEN

1

ZAJKOWSKA ALEKSANDRA

ŁOMŻA

2

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA

3

RAŚ MARIA

DOBRE MIASTO

3

HANISZ MARTA

CZARNI KATOWICE

5-8

KOTARSKA ANNA

WARSZAWSKI KKK

5-8

CICHA MONIKA

POSTOMINO

5-8

CICHA AGNIESZKA

POSTOMINO

5-8

ANCHIMIUK KATARZYNA

BIAŁYSTOK

KATA JUNIOREK

1

DANILUK KATARZYNA

LUBLIN

2

HANISZ MARTA

CZARNI KATOWICE

3

PŁASZCZYŃSKA EMILIA

OSTROŁĘKA

4

SOWA MONIKA

CHORZÓW

5

KUKULSKA IGA

DZIERŻONIOW

6

MAGDZIARZ ANNA

LUBLIN

7

URBANOWSKA EWELINA

WROCŁAW

8

ZAJĄC ALEKSANDRA

JASŁO

WALKI REŻ. WALKI REŻYSEROWANE

1

PFEIFFER M., GDULA A.

2

KRUPA K., KRUPA P.

3

MIELŻYŃSKI R., DZIURDZIEWICZ B.

4

CICHA A., CICHA M.

5

SZELIGA I., KOZŁOWSKI K.
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KUMITE

1

BIELAŃSKI KKK 10

2

SUWAŁKI 8

3

WROCŁAW 6

3

OTWOCK 6

4

BARTOSZYCE 5

4

ŁOMŻA 5

4

DOBRE MIASTO 5

5

KIELCE 4

5

OSTROŁĘKA 4

5

ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 4

6

EŁK 3

6

DĘBICA 3

6

NOWY TARG 3

7

GLIWICE 2

7

KRAKÓW 2

8

GUBIN 1

8

LEŻAJSK 1

8

LEGNICA 1

8

KROSNO 1

8

LIMANOWA 1

8

RADZYMIN 1

8

MAZOWIECKI KKK 1

8

CHORZÓW 1

9

ZAMOŚĆ 0

9

SZCZYTNO 0

9

DZIERŻONIÓW 0

9

WROCŁAW MAS OYAMA 0

9

BIAŁYSTOK 0

9

DĄBROWA GÓRNICZA 0

9

RUDA ŚLĄSKA 0

9

TARNOWSKIE GÓRY 0

9

OPOLE 0

9

POSTOMINO 0

9

SZCZECIN 0

9

ZIELONA GÓRA 0

9

OLSZTYN 0

9

CHRZANÓW 0


NAJLEPSZY ZAWODNIK: WILL GERARD, SUWAŁKI

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: ZAJKOWSKA ALEKSANDRA, ŁOMŻA

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 36

ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 128

ORGANIZATOR:KROWODERSKI KUB KARATE KYOKUSHIN

SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK 7 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai