· Sobota, 20 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ KARATE KYOKUSHIN O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA SIERADZA


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW - KAT. - 70 KG

1

Rogowski Mikołaj

Sieradz

2

Brandys Zbigniew

Kraków

KUMITE JUNIORÓW - KAT. - 80 KG

1

Flakiewicz Karol

Wrocław

2

Bąk Marcin

Sieradz

KUMITE JUNIORÓW - KAT.+80KG

1

Sypień Patryk

Wrocław

2

Korczyński Norbert

Szczecin

3

Przerada Mikołaj

Wrocław

3

Anaszewski Rafał

Wrocław

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH-60 KG

1

Ząbczyk Jan

Kraków YMCA

2

Augustynowicz Cezary

Kraków YMCA

3

Czubiński Adam

Kraków

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH-70 KG

1

Fichowski Filip

Sieradz

2

Kukutko Filip

Sieradz

3

Jasiński Dawid

Włocławek

3

Pietrus Michał

Sieradz

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH+70 KG

1

Rejdych Patryk

Sosnowiec

2

Szubert Patryk

Sieradz

3

Jakubowski Konrad

Sieradz

3

Jakubowski Michał

Siechnice

KUMITE MŁODZICY. - KAT. -55 KG

1

Walkowiak Dawid

Grodzisk Wlkp.

2

Poper Damian

Sieradz

3

Stachyra Filip

Siechnice

3

Kudra Szymon

Siemianowice

KUMITE MŁODZICY - KAT. -60KG

1

Świątkowski Szymon

Kraków YMCA

2

Pisarski Paweł

Kraków

3

Ir Mateusz

Kraków YMCA

3

Tokarski Albert

Sieradz

KUMITE MŁODZICY - KAT. -65KG

1

Walerych Mariusz

Siemianowice

2

Reszka Sebastian

Siechnice

3

Zawodnik Cezary

Siemianowice

3

Suchy Dariusz

Sosnowiec

KUMITE MŁODZICY - KAT. + 65 kg

1

Brojek Paweł

Otwock

2

Ciszak Artur

Wrocław

3

Ramza Maciej

Lądek Zdrój

KATA CHŁOPCÓW 16-17 LAT

1

Ząbczyk Jan

Kraków YMCA

2

Rejdych Patryk

Sosnowiec

3

Pietrus Michał

Sieradz

KATA CHŁOPCÓW 14-15 LAT

1

Zawodnik Cezary

Siemianowice

2

Świątkowski Szymon

Kraków YMCA

3

Walerych Mariusz

Siemianowice

KATA CHŁOPCÓW 12-13 LAT

1

Stachyra Filip

Siechnice

2

Olbrycht Kajetan

Wrocław

3

Pryga Jerzy

Sosnowiec

KATA CHŁOPCÓW 10-11 LAT

1

Mon Aleks

Wrocław

2

Krosta Kuba

Niepołomice

3

Janusek Kamil

Wrocław

KATA CHŁOPCÓW 8-9 LAT

1

Mieczkowski Kacper

Sosnowiec

2

Kruczkowski Adam

Włocławek

3

Mikołajczyk Igor

Włocławek

KUMITE JUNIORKI - KAT. + 55 kg

1

Urbanowska Ewelina

Worcław

2

Mierzejska Iga

Wrocław

3

Kaczkowska Katarzyna

Siechnice

3

Kurowska Natalia

Kraków

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH -55 KG

1

Królewicz Iga

Sieradz

2

Sawicka Paula

Olesno

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH +55 KG

1

Szafer Daria

Siemianowice

2

Nir Marta

Olesno

3

Paluch Magdalena

Olesno

3

Kalita Anna

Sieradz

KUMITE MŁODZICZKI. - KAT. +50 KG

1

Napierała Martyna

Grodzisk Wlkp.

2

Świątkowska Anna

Kraków YMCA

3

Matysiak Aleksandra

Grodzisk Wlkp.

KATA DZIEWCZĄT 16-17 LAT

1

Szafer Daria

Siemianowice

2

Wasielewska Agnieszka

Grodzisk Wlkp.

KATA DZIEWCZĄT 14-15 LAT

1

Matysiak Aleksandra

Grodzisk Wlkp.

2

Świątkowska Anna

Kraków YMCA

3

Napierała Martyna

Grodzisk Wlkp.

KATA DZIEWCZĄT 12-13 LAT

1

Tarnas Aleksandra

Sosnowiec

2

Morawska Aleksandra

Lądek Zdrój

3

Paluch Paulina

Lądek Zdrój

KATA DZIEWCZĄT 10-11 LAT

1

Wiatrowska Anna

Siechnice

2

Pilch Aleksandra

Niepołomice

3

Hołyst Marta

Lądek Zdrój

KATA DZIEWCZĄT 8-9 LAT

1

Krosta Justyna

Niepołomice

2

Wellmann Aleksandra

Lądek Zdrój

3

Czerhoniak Karolina

Lądek Zdrój

KATA DRUŻYNOWO

1

Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai

2

Wrocławski Klub Karate Kyokushinkai A. i S. Sypień

3

Kraków YMCA


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW:136

ILOŚĆ OŚRODKÓW:14

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Patryk Sypień - Wrocław

ORGANIZATOR: Sieradzki Klub Karate Kyokushin

SĘDZIA GŁÓWNY: shihan Andrzej Drewniak



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai