· Niedziela, 25 Wrzesień 2016 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXIV MISTRZOSTWA EUROPY KYOKUSHIN KARATE BUKARESZT 2010


Mężczyźni

Kobiety
MEN LIGHTWEIGHT CATEGORY (-70kg)

1

ROMANCHEV STANISLAV

 RUSSIA

2

 TEIXEIRA VICTOR

 NETHERLANDS

3

 GRIEGORESCU ANTONIO

ROMANIA 

3

 BURLUTSKIY OLEKSYI

UKRAINE 

5-8

 VAULERIN GEROME

FRANCE

5-8

 MASIOR JAN

POLAND 

5-8

 STOCHITOIU MARIUS

ROMANIA 

5-8

GRUNDLER GUILLAUME

 FRANCE

MEN MIDDLEWEIGHT CATEGORY (-80kg)

1

 SHAMATAVA GIGA

RUSSIA 

2

 ISMAILOV VUSAL

UKRAINE 

3

 BISZCZAK PAWEL

POLAND 

3

 KRZAK MICHAL

 POLAND

5-8

 LAVRUSIN PAVEL

RUSSIA 

5-8

 MHAMDIALAAEDDINE

NETHERLANDS

5-8

 PAGILIA SORIN

ROMANIA 

5-8

 ELKHOLFI MOHAMED

FRANCE 

MEN HEAVYWEIGHT CATEGORY (-90kg)

1

 NIKOLEISHVILI TARIEL

RUSSIA 

2

 IACOB MIREL

ROMANIA 

3

 IEROMENKO OLEKSANDR

 UKRAINE

3

 MAMEDOV NURMAGAMED

RUSSIA 

5-8

 ESTENSORO PABLO

SPAIN

5-8

 HOOGEVEEN FERRY

NETHERLANDS

5-8

 DEMEAUTIS MAXIME

FRANCE 

5-8

 GOGONEL LUCIAN

ROMANIA 

MEN SUPERHEAVYWEIGHT CATEGORY (+90kg)

1

 DAMYANOV ZAHARI

BULGARIA 

2

 UWITSKIY SERGEY

RUSSIA

3

 QUINOL CHARLEY

FRANCE 

3

 MILICEVIC DANIEL

SERBIA 

5-8

 BORBEC COSMIN

ROMANIA 

5-8

 JEREMENKO RUSLAN

UKRAINE

5-8

 ATANASOV ALEXANDR

BULGARIA 

5-8

 HARAN SEMEN

UKRAINE 

WOMEN LIGHTWEIGHT CATEGORY (-55kg)

1

VOROBYEWA ELENA

RUSSIA

2

 PAWLIKOWSKA EWA

POLAND 

3

 APAVOU AURIEL

FRANCE 

3

ZJAWINSKA AGATA

POLAND 

5-8

 KRYVENOK MARYNA

UKRAINE

5-8

 GRACI CYNTIA

ITALY 

5-8

 KOOLE NATALIE

NETHERLANDS

5-8

 SAZONOWA TETYANA

UKRAUNE 

WOMEN MIDDELWEIGHT CATEGORY (-65kg)

1

KHRIPUNOVA ANASTASIA

RUSSIA

2

 VERBITSKAYA MARIANNA

UKRAINE 

3

 CANTERO DIANA

SPAIN 

3

 KAFAROVA GALINA

RUSSIA 

5-8

 QUINTANA NURIA

SPAIN 

5-8

 WOJCIK MAGDA

POLAND 

5-8

 FRAUNSCHIEL MELANIE

AUSTRIA 

5-8

 HABRASZKA DOBROSŁAWA

POLAND 

WOMEN HEAVYWEIGHT CATEGORY (+65kg)

1

 SYPIEŃ AGNIESZKA

POLAND 

2

 KACZYNSKA ANNA

 POLAND

3

 DYKA NATALIA

UKRAINE 

3

 KERZHENTSEVA ALEXANDRA

RUSSIA

 

NUMBER OF COMPETITORS: 105

NUMBER OF COUNTRIES: 21

BEST TECHNIQUES MEN: SHAMATAVA GIGA - RUSSIA

BEST SPIRIT MEN: IACOB MIREL - ROMANIA

BEST TAMESHIWARI MEN: DAMYANOV ZAHARI – BULGARIA 20 BORDS

BEST SPIRIT WOMEN: SYPIEN AGNIESZKA - POLAND

BEST TECHNIQUES WOMEN: KHRIPUNOVA ANASTASIA - RUSSIA

BEST TAMESHIWARI WOMEN: KERZHENTSEVA ALEXANDRA – RUSSIA 12 BORDS

FASTEST IPPON: TEIXEIRA VICTOR – NETHERLANDS 52 SEKONDS

MAIN JUDGE: SHIHAN ANTONIO PINERO

ORGANIZER: ROMANIAN KYOKUSHIN KARATE ORGANIZATION



© 1997-2016 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai