· Wtorek, 23 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN MAKROREGIONU ŚLĄSKIEGO DZIERŻONIÓW 2010


Mężczyźni

Kobiety
Kata młodzików

1

Kudra Szymon

Siemianowice Śl.

2

Kudera Kamil

Wrocław LAM

3

Załucki Wiktor

Lądek Zdrój

4

Zawodnik Cezary

Siemianowice Śl.

5

Pałka Paweł

Świdnica

6

Kania Mikołaj

Bielsko-Biała

7

Drzewiecki Oskar

Dąbrowa Górnicza

8

Frąckiewicz Piotr

Wrocław LAM

Kumite młodzików -55 KG

1

Marszałek Kamil

Ruda Śląska

2

Simon Michał

Ruda Śląska

3

Załucki Wiktor

Lądek Zdrój

3

Cybulski Patryk

Zakopane- Kościelisko

5

Kudera Kamil

Wrocław Lamot

6

Pacyna Adam

Ruda Śląska

7

Szczepaniak Andrzej

Zakopane- Kościelisko

8

Frąckiewicz Piotr

Wrocław Lamot

Kumite młodzików -60 KG

1

Sroka Norbert

Dąbrowa Górnicza

2

Tokarski Albert

Sieradz

3

Strączek Patryk

Ruda Śląska

Kumiete młodzików -65 KG

1

Zawodnik Cezary

Siemianowice

2

Drzewiecki Oskar

Dąbrowa Górnicza

3

Dziubiak Andrzej

Wrocław Lamot

3

Michański Adrian

Dąbrowa Górnicza

5

Agieńczuk Krzysztof

Wołów

Kumite młodzików +70 KG

1

Kania Mikołaj

Bielsko Biała

2

Morga Jarosław

Wołów

3

Lipski Karol

Dzierżoniów

3

Konopka Paweł

Ruda Śląska

5

Ramza Maciej

Lądek Zdrój

Kata młodziczek

1

Żmuda Paulina

Opole

2

Jaworek Karolina

Katowice

3

Szczygieł Karolina

Katowice

4

Pietrzykowska Agata

Ruda Śląska

5

Kunigowska Urszula

Dzierżoniów

6

Chaba Agata

Opole

7

Bengsz Paulina

Opole

8

Jarczyk Anna

Ruda Śląska

Kumite młodziczek -50 KG

1

Jaworek Karolina

Katowice

2

Pietrzykowska Agata

Ruda Śląska

3

Bengsz Paulina

Opole

3

Królewicz Iga

Sieradz

Kumiete młodziczek +50 KG

1

Kunigowska Urszula

Dzierżonów

2

Kocjan Weronika

Ruda Śląska

3

Szczygieł Karolina

Katowice

3

Macierzyńska Michalina

Opole

5

Kołbuc Dominika

Wrocław Lamot

6

Chaba Agata

Opole

7

Wojtunik Magdalena

Wołów

8

Staszak Kamila

Lądek Zdrój

Klasyfikacja drużynowa

1

Ruda Śląska 17

2

Katowice 10

2

Siemianowice 10

4

Dąbrowa Górnicza 9

5

Opole 7

6

Dzierżoniów 6

7

Bielsko Biała 5

8

Sieradz 4

8

Wrocław Lamot 4


Nalepszymi zawodnikami Mistrzostw byli:

Jaworek Karolina (Katowice),

Załucki Wiktor (Lądek Zdrój).



SĘDZIA GŁÓWNY: Stolarczyk Witold (4 dan)



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai