· Sobota, 21 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego Tomaszów Lubelski 2010


Mężczyźni

Kobiety
Mężczyzni -65

1

Miller Maciej

Warszawa 1

2

Czochara Piotr

Grajewo

3

Witak Krystian

Otwock

3

Białanowski Maciej

Olecko

5-8

Markowski Piotr

Ełk

Mężczyźni -70

1

Orzechowski Marcin

Lublin

2

Kolaja Dawid

Zamość

3

Grygo Mariusz

Ełk

3

Jachna Przemysław

Ostrów Maz.

Mężczyźni -75

1

Will Gerard

Suwałki

2

Kołek Mateusz

Warszawa 1

3

Kwaśnik Mariusz

Lublin

3

Wtulich Rafał

Mińsk Maz.

5-8

Gruba Artur

Warszawa 1

5-8

Will Konrad

Suwałki

5-8

Szeliga Igor

Lublin

Mężczyźni -80

1

Odzeniak Marek

Warszawa 3

2

Mazur Maciej

Warszawa 3

3

Romanowski Przemysław

Szczytno

3

Danilewicz Mateusz

Olecko

5-8

Lutostański Artur

Szczytno

5-8

Kulik Kamil

Ełk

5-8

Banach Marcin

Łomża

5-8

Lemieszko Mateusz

Ełk

Mężczyźni +80

1

Zajko Dawid

Suwałki

2

Malesa Michał

Warszawa 3

3

Nowakowski Krzysztof

Ełk

3

Koczmara Mateusz

Lublin

5-8

Prachnio Marcin

Warszawa 1

5-8

Czerniewski Rafał

Bartoszyce

5-8

Lemieszko Łukasz

Ełk

5-8

Cieśluk Karol

Warszawa 3

Senior +35

1

Dąbrowski Jacek

Radzymin

2

Walczak Grzegorz

Lublin

3

Kirwiel Aleksander

Lublin

3

Wojciechowski Roman

Lublin

5-8

Kozicki Piotr

Olsztyn

5-8

Hościło Bogusław

Białystok

5-8

Bieńkiewicz Zdzisław

Dobre Miasto

Mężczyźni lekki kontakt

1

Will Gerard

Suwałki

2

Dąbrowski Marcin

Ostrołęka

3

Granda Michał

Zamość

3

Danilewicz Mateusz

Olecko

5-8

Juszczak Jarosław

Zamość

5-8

Policha Cezary

Zamość

5-8

Kolaja Dawid

Zamość

5-8

Dąbrowski Karol

Radzymin

Chłopcy -60

1

Remisz Piotr

Radzymin

2

Sturgulewski Marcin

Augustów

3

Moroz Marcin

Augustów

3

Biłbak Sebastian

Suwałki

5-8

Olechna Dawid

Olecko

5-8

Kalinowski Adam

Łomża

5-8

Długołęcki Paweł

Brok

5-8

Sawicki Karol

Augustów

Chłopcy -65

1

Tercjak Maciej

Łomża

2

Czerniec Daniel

Lublin

3

Przedpełski Jan

Warszawa 3

3

Poprzęcki Przemysław

Warszawa 2

5-8

Czarnecki Mateusz

Warszawa 2

5-8

Domasik Bartosz

Brok

5-8

Mazurek Bartłomiej

Grajewo

5-8

Staszewski Adrian

Szczytno

Chłopcy -70

1

Lipski Mariusz

Radzymin

2

Parzych Mateusz

Ostrołęka

3

Klonowski Bartłomiej

Warszawa 2

3

Podurgiel Jan

Suwałki

5-8

Jasiński Kamil

Ostrołęka

5-8

Zysk Michał

Ostrołęka

5-8

Kozłowski Kamil

Radzymin

5-8

Kimszal Daniel

Suwałki

Chłopcy -75

1

Apalko Kacper

Suwałki

2

Bieńkowski Łukasz

Ostrołęka

3

Nowak Patryk

Grajewo

3

Jasiukiewicz Marcin

Dobre Miasto

5-8

Żbik Albert

Ostrów Mazowiecki

5-8

Trochimowicz Maciej

Zamość

5-8

Lewandowski Adam

Zielonka

Chłopcy +75

1

Łukawski Dawid

Augustów

2

Karliński Albert

Ostrołęka

3

Ejdys Paweł

Olsztyn

3

Raszkiewicz Maciej

Olecko

5-8

Goebel Ryszard

Warszawa 3

5-8

Kaliszewski Adrian

Ostrołęka

Młodzicy -55

1

Anders Adrian

Warszawa 2

2

Paderewski Mateusz

Augustów

3

Trzaska Damian

Łomża

3

Zagończyk Jakub

Warszawa 2

5-8

Bladosz Łukasz

Warszawa2

5-8

Bujnowski Paweł

Augustów

5-8

Maruszak Maciej

Olecko

5-8

Stankiewicz Dominik

Suwałki

Młodzicy -60

1

Bjorgen Krystian

Warszawa 2

2

Mierzejewski Dawid

Ostrołęka

3

Milewski Damian

Suwałki

3

Sobczak Patryk

Radzymin

5-8

Gaciong Filip

Warszawa 3

5-8

Kilian Marek

Suwałki

5-8

Milewski Damian

Suwałki

Młodzicy -65

1

Sternik Daniel

Warszawa 2

2

Wolski Jędrzej

Lublin

3

Dyoniziak Hubert

Brok

3

Szyszko Michał

Białystok

5-8

Czarnecki Kordian

Warszawa 3

5-8

Kołakowski Michał

Warszawa 3

5-8

Kulesza Karol

Warszawa 3

5-8

Kwiatkowski Jan

Warszawa 3

Młodzicy +70

1

Krasuski Paweł

Warszawa 3

2

Brojek Paweł

Otwock

3

Smokowski Jakub

Olecko

3

Opaliński Mikołaj

Otwock

5-8

Wysk Przemysław

Łomża

5-8

Słabuś Andrzej

Tomaszów

5-8

Cieślik Adrian

Giżycko

5-8

Gniedziejko Arkadiusz

Augustów

KATA MĘŻCZYZN

1

Tyzo Bartłomiej

Lublin

2

Kozłowski Konrad

Lublin

3

Kisiel Tomasz

Lublin

4

Kolaja Dawid

Zamość

5

Szeliga Igor

Lublin

6

Granda Michał

Zamość

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Sturgulewski Marcin

Augustów

2

Apalko Kacper

Suwałki

3

Staszewski Adrian

Sczytno

4

Tercjak Maciej

Łomża

5

Łukowski Dawid

Augustów

6

Podurgiel Jan

Suwałki

7

Sołtys Michał

Lublin

8

Parzych Mateusz

Ostrołęka

KATA MŁODZIKÓW

1

Burzyński Dawid

Suwałki

2

Milewski Damian

Suwałki

3

Ciszewski Patryk

Łomża

4

Kilian Marek

Suwałki

5

Paderewski Mateusz

Augustów

6

Szyszko Michał

Białystok

7

Mierzejwski Dawid

Ostrołęka

8

Kalski Hubert

Łomża

WALKI REŻYSEROWANE

1

Apalko Kacper

Suwałki

1

Podurgiel Jan

Suwałki

2

Anchimiuk Katarzyna

Białystok

2

Wirkowska Małgorzata

Białystok

3

Szczęsny Norbert

Suwałki

3

Kimszal Daniel

Suwałki

4

Kilian Marek

Suwałki

4

Milewski Damian

Suwałki

5

Burzyński Dawid

Suwałki

5

Pabaniak Sebastian

Suwałki

Kobiety -55

1

Zajkowska Aleksandra

Łomża

2

Karpińska Aleksandra

Ełk

3

Bakun Aleksandra

Olsztyn

3

Wielgosz Agata

Otwock

5-8

Kotarska Anna

Warszawa 1

5-8

Zgnilec Anna

Zamość

5-8

Mirosław Ewelina

Szczytno

5-8

Romanowska Dorota

Olecko

Kobiety +55

1

Michalak Katarzyna

Zielonka

2

Szczepaniuk Joanna

Radzyń Podl.

3

Daniluk Katarzyna

Lublin

3

Chociej Ewelina

Olsztyn

5-8

Raś Maria

Dobre Miasto

5-8

Krakowska Magdalena

Olecko

5-8

Parys Edyta

Radzymin

5-8

Lisiewicz Dominika

Suwałki

Kobiety lekki kontakt

1

Zajkowska Aleksandra

Łomża

2

Płaszczyńska Emilia

Ostrołęka

3

Bońska Klaudia

Lidzbark Warm.

3

Kotarska Anna

Warszawa 1

5-8

Leonowicz Agata

Olsztyn

5-8

Jocz Sylwia

Olsztyn

5-8

Pisanko Marlena

Grajewo

5-8

Lisiewicz Dominika

Suwałki

Dziewczyny +55

1

Pachulska Diana

Lidzbark Warm.

2

Rupacz Anna

Ostrołęka

3

Chaberek Karolina

Łomża

3

Policha Diana

Zamość

5-8

Pawlikowska Monika

Dobre Miasto

5-8

Piotrowska Zuzanna

Warszawa 3

5-8

Górecka Monika

Bartoszyce

5-8

Pankowska Edyta

Łomża

Młodziczki -50

1

Jasiukiewicz Justyna

Dobre Miasto

2

Rogulska Laura

Otwock

3

Rejterada Angelika

Olecko

3

Sieniawska Natalia

Łomża

5-8

Idrisli Leila

Łomża

5-8

Powałka Iga

Warszawa 2

5-8

Wieczorek Alekandra

Olsztyn

5-8

Lecka Natalia

Warszawa 3

Młodziczki +50

1

Zwierz Marta

Otwock

2

Malikowska Paula

Warszawa 2

3

Tokarska Katarzyna

Warszawa 2

3

Dabrowska Dominika

Radzymin

5-8

Filipkowska Aneta

Łomża

5-8

Zajkowska Karolina

Łomża

5-8

Chaberek Izabela

Łomża

5-8

Mazur Martyna

Warszawa 3

KATA KOBIET

1

Daniluk Katarzyna

Lublin

2

Lisiewicz Dominika

Suwałki

3

Płaszczyńska Emilia

Ostrołęka

4

Zgnilec Anna

Zamość

5

Idrisli Firagniz

Łomża

6

Zajkowska Aleksandra

Łomża

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Pachulska Diana

Lidzbark Warmiński

2

Boryca Aleksandra

Lublin

3

Czerwiecka Aleksandra

Suwałki

4

Pankowska Edyta

Łomża

5

Chaberek Karolina

Łomża

KATA MŁODZICZEK

1

Zajkowska Karolina

Łomża

2

Mroczkowska Karolina

Łomża

3

Wieczorek Aleksandra

Olsztyn

4

Dabrowska Dominika

Radyzmin

5

Wojciechowska Katarzyna

Lublin

6

Jasiukiewicz Justyna

Dobre Miasto

7

Sieniawska Natalia

Łomża

8

Rejterada Angelika

Olecko

Wyniki drużynowe Młodzicy

1

Warszawa 2 19p.

2

Otwock 12p.

3

Łomża 11p.
Wyniki drużynowe Seniorzy

1

Warszawa 3 11p.

2

Suwałki 10p.

3

Warszawa 1 8p.


Liczba uczestników: 286 osób z 26 ośrodków

Organizator: Tomaszowski Klub Karate Kyokushin – sensei Jerzy Wójcik

Sędzia główny: Shihan Andrzej Drewniak



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai