· Niedziela, 21 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ¦LˇSKIEGO BIELSKO BIAŁA 2010 - seniorzy


MężczyĽni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

JARCZYK PAWEŁ

RUDA ¦L

2

JARCZYK MICHAŁ

RUDA ¦L

3

FRANCZYK SZYMON

GLIWICE

3

ROGACZ MIKOŁAJ

DˇBROWA

5-8

WIECHNIK DARIUSZ

BYTOM

5-8

OZGA MARCIN

CZĘSTOCHOWA

5-8

MORYS ŁUKASZ

TARNOWSKIE G

5-8

DU¬NIAK MATEUSZ

BIELSKO-BIAŁA

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

MˇSIOR JAN

CHRZANÓW

2

BARON ŁUKASZ

TARNOWSKIE G

3

GRADOWSKI TOMASZ

CHORZÓW

3

MNICH RAFAŁ

TARNOWSKIE G

5-8

POROSZEWSKI DARIUSZ

CZĘSTOCHOWA

5-8

RUDZKI MARCEL

SOSNOWIEC

5-8

KAMPA RAFAŁ

GLIWICE

5-8

BURZYŃSKI KONRAD

TARNOWSKIE G

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

CIESZYŃSKI RAFAŁ

TARNOWSKIE G

2

LIKUS KACPER

CHRZANÓW

3

SAPADYŃSKI ALEKSANDER

DORTMUND

3

KOZIOŁ SEWERYN

JASTRZĘBIE

5-8

OCIEPKA RADOSŁAW

GLIWICE

5-8

KU¦ MAREK

JAWORZNO

5-8

SŁABOŃ EMIL

BIELSKO-BIAŁA

5-8

MACHULEC PAWEŁ

KATOWICE

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

MAJER JAKUB

RUDA ¦L

2

BUCHTA ŁUKASZ

JASTRZĘBIE

3

DYMARCZYK ARTUR

TARNOWSKIE G

3

FILIPEK WOJCIECH

TARNOWSKIE G

5-8

NOWACKI MICHAŁ

DˇBROWA

5-8

NAWARA KONRAD

MYSZKÓW

5-8

PASZKO MARCIN

BIELSKO-BIAŁA

5-8

BURSKI PIOTR

DˇBROWA

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

KRZAK MICHAŁ

KATOWICE

2

SZIR ARKADIUSZ

BIELSKO-BIAŁA

3

POLEWIAK PIOTR

CHRZANÓW

3

ŁAWICKI MARCIN

SIEMIANOWICE

5-8

KOMOSA ROBERT

SIEMIANOWICE

5-8

MAKULEC ARTUR

CZĘSTOCHOWA

5-8

CEPAK ROBERT

BUKOWNO

5-8

GAŁKA KRZYSZTOF

BIELSKO-BIAŁA

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN L. KONT.

1

GAŁKA KRZYSZTOF

BIELSKO-BIAŁA

2

DYMARCZYK ARTUR

TARNOWSKIE G

3

DUDA KAMIL

KATOWICE

3

CIESZYŃSKI RAFAŁ

TARNOWSKIE G

5-8

PRZERADA MIKOŁAJ

SOSNOWIEC

5-8

NAWROCKI ERNEST

BIELSKO-BIAŁA

5-8

BŁACH MICHAŁ

CZĘSTOCHOWA

5-8

ŁAWICKI MARCIN

SIEMIANOWICE

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. +35 LAT

1

KUBICKI RAFAŁ

CHORZÓW

2

PARTU¦ MAREK

RUDA ¦LˇSKA

3

OWCZAREK ANDRZEJ

JAWORZNO

3

PIESZKA JAROSŁAW

SOSNOWIEC

5-8

DĘBIEC PIOTR

CHRZANÓW

5-8

DUBAJ PIOTR

TARNOWSKIE G

5-8

SAMBOR RAFAŁ

SIEMIANOWICE

5-8

WINKLER TADEUSZ

KATOWICE

KATA MĘŻCZYZN

1

SŁABOŃ EMIL

BIELSKO-BIAŁA

2

WANDZEL TOMASZ

KATOWICE

3

RUDZKI MARCEL

SOSNOWIEC

4

DˇBROWSKI ROBERT

JASTRZĘBIE

5

MNICH RAFAŁ

TARNOWSKIE G

6

DUBIEL KAMIL

BIELSKO-BIAŁA

7

FRANCZYK SZYMON

GLIWICE

8

SZROMEK ROBERT

KATOWICE

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

WÓJCIK MAGDALENA

KATOWICE

2

ZJAWIŃSKA AGATA

KATOWICE

3

SOBSTYL MAŁGORZATA

KATOWICE

3

MAŁY ANNA

KATOWICE

5-8

HAWRANKE JULIA

GLIWICE

5-8

PODOLAK ŻANETA

TARNOWSKIE G

5-8

SOWA MONIKA

CHORZÓW

5-8

WILCZAK WIOLETTA

CHRZANÓW

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN L. KONT.

1

HANISZ MARTA

KATOWICE

2

ŻAGIEL ALEKSANDRA

SOSNOWIEC

3

PODOLAK ŻANETA

TARNOWSKIE G

3

MASTALERZ KLAUDIA

TARNOWSKIE G

5-8

¦LADKOWSKA MARTA

KATOWICE

5-8

JARCO BARBARA

BIELSKO-BIAŁA

5-8

GAJDA KATARZYNA

GLIWICE

5-8

BAJ MARTA

BIELSKO-BIAŁA

KATA KOBIET

1

GABRY¦ HELENA

SIEMIANOWICE

2

HANISZ MARTA

KATOWICE

3

SOWA MONIKA

CHORZÓW

4

WILCZAK WIOLETTA

CHRZANÓW

5

PODOLAK ŻANETA

TARNOWSKIE G

6

BATOR BARBARA

CHRZANÓW

7

LIPIŃSKA ANITA

GLIWICE

8

GAJDA KATARZYNA

GLIWICE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

RUDA ¦LˇSKA I 10

2

TARNOWSKIE GÓRY 9

3

CHRZANÓW 9

4

KATOWICE 5

5

JASTRZĘBIE 4

6

BIELSKO-BIAŁA 3


ILO¦Ć ZAWODNIKÓW suma: sen + jun 137

ILO¦Ć O¦RODKÓW: 19

NAJLEPSZY ZAWODNIK: KRZAK MICHAŁ - KATOWICE

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: WÓJCIK MAGDALENA - KATOWICE

ORGANIZATOR: BIELSKI KLUB KARATE KYOKUSHIN

SĘDZIA GŁÓWNY: Shihan Andrzej Drewniak 7 DAN

SĘDZIA KOORDYNATOR: Shihan Eugeniusz Dadzibug 5 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai