· Czwartek, 18 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO POZNAŃ 2010


Mężczyźni

Kobiety
Kata młodzików

1

Kriukow Siergiej

Poznań

2

Sobański Adam

Inowrocław

3

Gawrysiak Patryk

Zielona Góra

4

Pawłowicz Jakub

Złocieniec

5

Galiński Bartosz

Zielona Góra

6

Kicki Piotr

Poznań

7

Wiśniewski Piotr

Inowrocław

8

Łyszcz Damian

Koszalin

Kata juniorów młodszych

1

Żytkiewicz Wojciech

Gorzów Wlkp.

2

Janik Patryk

Ustka

3

Bączyk Michał

Koszalin

4

Wdowiak Sylwester

Nowa Sól

5

Szymański Krzysztof

Szczecinek

6

Mazurkiewicz Oskar

Włocławek

7

Barałkiewicz Daniel

Inowrocław

Kata seniorów

1

Szeffner Krzysztof

Grodzisk Wlkp.

2

Falko Paweł

Kołobrzeg

3

Cichy Łukasz

Postomino

4

Kogut Janusz

Chojnice

5

Blicharski Michał

Nowa Sól

6

Galiński Damian

Zielona Góra

7

Zadrożny Michał

Koszalin

8

Tomaszewicz Paweł

Koszalin

Kumite lekki kontakt młodzików do 55 kg

1

Sobański Adam

Inowrocław

2

Wiśniewski Piotr

Inowrocław

3

Gudwiłowicz Oskar

Zielona Góra

3

Warniło Bartek

Drawsko Pomorskie

5-8

Niemczyk Filip

Włocławek

5-8

Wicher Bartosz

Włocławek

5-8

Gawrysiak Patryk

Zielona Góra

Kumite lekki kontakt młodzików do 60 kg

1

Pawłowicz Jakub

Złocieniec

2

Rozenberg Jakub

Malbork

3

Witek Wiktor

Szczecin

3

Mortka Adrian

Włocławek

5-8

Kaźmierczak Norbert

Koszalin

Kumite lekki kontakt młodzików pow. 70 kg

1

Jakubowski Arkadiusz

Drawsko Pomorskie

2

Domański Piotr

Inowrocław

3

Rusiecki Kamil

Świnoujście

3

Łyszcz Damian

Koszalin

5-8

Galiński Bartosz

Zielona Góra

Kumite lekki kontakt juniorów młodszych do 60 kg

1

Janik Patryk

Ustka

2

Kaczmarek Kajetan

Inowrocław

3

Huzar Mikołaj

Bydgoszcz

3

Martynowicz Mateusz

Bydgoszcz

5-8

Bączyk Michał

Koszalin

Kumite lekki kontakt juniorów młodszych do 65 kg

1

Pawlak Sebastian

Drawsko Pomorskie

2

Potrzeba Sebastian

Świnoujście

Kumite lekki kontakt juniorów młodszych do 70 kg

1

Żytkiewicz Wojciech

Gorzów Wlkp.

2

Bosak Dawid

Gubin

3

Barałkiewicz Daniel

Inowrocław

3

Mazurkiewicz Oskar

Włocławek

5-8

Kalinowski Bartosz

Chojnice

5-8

Sobczak Emil

Szczecinek

5-8

Krzyżanowski Adrian

Inowrocław

5-8

Górnaś Wojciech

Jarocin

Kumite lekki kontakt juniorów młodszych do 75 kg

1

Pokora Szymon

Koszalin

2

Wdowiak Sylwester

Nowa Sól

3

Kawa Bartosz

Koszalin

3

Orsa Dawid

Koszalin

5-8

Fabisiak Przemysław

Lipno

5-8

Drozda Adrian

Świnoujście

Kumite lekki kontakt juniorów młodszych pow. 75 kg

1

Brodziński Krzysztof

Koszalin

2

Olszewski Borys

Drawsko Pomorskie

3

Zegadło Paweł

Kołobrzeg

3

Kuciński Bartłomiej

Świnoujście

Kumite lekki kontakt seniorów open

1

Koj Jakub

Zielona Góra

2

Galiński Damian

Zielona Góra

3

Piesik Wojciech

Szczecinek

3

Krawczyk Aron

Nowa Sól

5-8

Mielżyński Rafał

Gubin

5-8

Kuźma Barnaba

Świnoujście

5-8

Blicharski Michał

Nowa Sól

5-8

Kobylarz Jarosław

Złocieniec

Kumite mężczyzn do 70 kg

1

Siewierski Tomasz

Szczecin

2

Machciński Piotr

Szczecin

3

Maliński Adrian

Gorzów Wlkp.

3

Radzisz Ryszard

Szczecin

5-8

Blicharski Michał

Nowa Sól

5-8

Cichy Łukasz

Postomino

5-8

Kondra Marcin

Malbork

5-8

Majcherek Maciej

Poznań

Kumite mężczyzn do 75 kg

1

Madej Tomasz

Zielona Góra

2

Mazurkiewicz Juliusz

Włocławek

3

Złotowski Jacek

Włocławek

3

Szkudlarek Piotr

Poznań

5-8

Kostecki Mateusz

Poznań

5-8

Falko Paweł

Kołobrzeg

5-8

Grzesiak Hubert

Jarocin

5-8

Kikiel Paweł

Koszalin

Kumite mężczyzn do 80 kg

1

Borowski Patryk

Wejherowo

2

Puchalski Piotr

Wejherowo

3

Szot Grzegorz

Szczecin

3

Grochowski Marcin

Koszalin

5-8

Walczak Marcin

Poznań

5-8

Nowotczyński Dominik

Kołobrzeg

5-8

Łowigus Krzysztof

Poznań

5-8

Zalewski Maciej

Szczecin

Kumite mężczyzn open

1

Kantowski Szymon

Inowrocław

2

Korczyński Norbert

Szczecin

3

Posiewka Daniel

Płock

3

Michaś Piotr

Koszalin

5-8

Hryniewicki Artur

Poznań

5-8

Galiński Damian

Zielona Góra

5-8

Kubiak Mieszko

Szczecin

5-8

Kwiecień Tomasz

Poznań

Kumite seniorów starszych open

1

Solniczek Robert

Koszalin

2

Budzyński Marian

Zielona Góra

3

Kopielski Krzysztof

Poznań

3

Zakrzewski Waldemar

Szczecinek

Walki reżyserowane młodzików

3

Gudwiłowicz Oskar, Galiński Bartosz

Zielona Góra

Walki reżyserowane seniorów

1

Bosak Łukasz, Bosak Dawid

Gubin

2

Cicha Agnieszka, Cicha Monika

Postomino

Kata młodziczek

1

Karpuk Aleksandra

Ustka

2

Kawa-Mehmed Daria

Koszalin

3

Matysiak Aleksandra

Grodzisk Wlkp.

4

Regent Katarzyna

Koszalin

5

Leśniewska Aleksandra

Nowa Sól

6

Martynowicz Klaudia

Bydgoszcz

7

Gudwiłowicz Martyna

Zielona Góra

8

Jagoszewska Patrycja

Szczecinek

Kata juniorek młodszych

1

Perlikowska Paulina

Inowrocław

2

Wypych Kamila

Świnoujście

3

Zadrożna Anna

Koszalin

4

Kalinowska Joanna

Zielona Góra

5

Brożko Dominika

Poznań

6

Kapała Monika

Bydgoszcz

Kata seniorek

1

Ilczuk Magdalena

Świnoujście

2

Grzywaczewska Justyna

Lipno

3

Machcińska Agata

Koszalin

4

Lelek Beata

Świnoujście

5

Bohaczyk Agnieszka

Nowa Sól

6

Ławecka Klaudia

Nowa Sól

7

Cicha Agnieszka

Postomino

8

Gertig Daria

Postomino

Kumite lekki kontakt młodziczek do 55 kg

1

Stelmach Kamila

Włocławek

2

Martynowicz Klaudia

Bydgoszcz

3

Gudwiłowicz Martyna

Zielona Góra

3

Durkiewicz Paulina

Lipno

5-8

Barańska Kinga

Złocieniec

5-8

Jagoszewska Patrycja

Szczecinek

5-8

Królicka Gabriela

Mielno

5-8

Michalak Joanna

Lipno

Kumite lekki kontakt młodziczek pow. 55 kg

1

Karpuk Aleksandra

Ustka

2

Kawa-Mehmed Daria

Koszalin

3

Leśniewska Aleksandra

Nowa Sól

3

Matysiak Aleksandra

Grodzisk Wlkp.

5-8

Michalak Kinga

Świnoujście

5-8

Trusilo Milena

Mielno

5-8

Regent Katarzyna

Koszalin

5-8

Lewandowska Żaneta

Bydgoszcz

Kumite lekki kontakt juniorek młodszych do 55 kg

1

Zadrożna Anna

Koszalin

2

Góralska Weronika

Mielno

3

Góralska Klaudia

Mielno

3

Orłowska Ewelina

Mielno

Kumite lekki kontakt juniorek młodszych pow. 55 kg

1

Perlikowska Paulina

Inowrocław

2

Kalinowska Joanna

Zielona Góra

3

Wypych Kamila

Świnoujście

3

Kapała Monika

Bydgoszcz

5-8

Warniło Martyna

Drawsko Pomorskie

5-8

Styza Magdalena

Drawsko Pomorskie

5-8

Ulikowska Anna

Drawsko Pomorskie

Kumite lekki kontakt seniorek open

1

Bohaczyk Agnieszka

Nowa Sól

2

Winiarska Beata

Świnoujście

3

Wardeńska Marta

Inowrocław

3

Cicha Monika

Postomino

5-8

Ławecka Klaudia

Nowa Sól

5-8

Gertig Daria

Postomino

5-8

Grzywaczewska Justyna

Lipno

5-8

Wdowiarek Honorata

Ustka

Kumite kobiet do 55 kg

1

Grzywaczewska Justyna

Lipno

2

Kozielska Małgorzata

Szczecinek

3

Gospodarska Daria

Włocławek

3

Wardeńska Marta

Inowrocław

5-8

Przybylak Aleksandra

Poznań

Kumite kobiet pow. 55 kg

1

Winiarska Beata

Świnoujście

2

Machcińska Agata

Koszalin

3

Żuk Aneta

Zielona Góra

3

Raś Maria

Wejherowo

5-8

Lisiecka Karolina

Szczecinek

5-8

Norwicz Marzena

Koszalin

5-8

Potomska Iza

Koszalin

Klasyfikacja drużynowa

1

Zielona Góra

2

Szczecin

3

Koszalin

4

Wejherowo

5

Inowrocław

6

Włocławek

7

Poznań

8

Gorzów

8

Szczecinek

8

Płock


Ilość zawodników: 180

Ilość ośrodków: 35

Najlepszy zawodnik senior: Tomasz Madej (Zielona Góra)

Najlepszy zawodnik seniorka: Machcińska Agata (Koszalin)

Najlepszy zawodnij junior młodszy: Żytkiewicz Wojciech (Gorzów Wlkp.)

Najlepsza zawodniczka młodziczka: Karpuk Aleksandra (Ustka)

SĘDZIA GŁÓWNY: Shihan Andrzej Drewniak 7 DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai