· Czwartek, 26 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

PUCHAR POLSKI MŁODZIKOW I JUNIOROW MŁODSZYCH KROSNO 2009


Mężczyźni

Kobiety
JUNIOR MŁODSZY -60KG

1

Jarczyk Damian

Ruda Śląska

2

Jemioło Marcin

Kolbuszowa

3

Moroz Marcin

Augustów

3

Mazurek Bartłomiej

Grajewo

5

Zadrozny Michał

Koszalin

6

Koj Grzegorz

Zielona Góra

7-8

Mielżyński Rafał

Gubin

7-8

Kobylarz Jarosław

Złocieniec

JUNIOR MŁODSZY -65KG

1

Żytkiewicz Wojciech

Gorzów Wielkopolski

2

Franczyk Szymon

Gliwice

3

Nieszczerzewski Bartosz

Olecko

3

Czarnecki Mateusz

Warszawa

5

Kozłowski Kamil

Radzymin

6

Dąbrowski Karol

Radzymin

7-8

Swędrowski Grzegorz

Ruda Śląska

7-8

Gil Wojciech

Dębica

JUNIOR MŁODSZY -70KG

1

Mazur Jakub

Gliwice

2

Rejdych Patryk

Sosnowiec

3

Czudecki Jakub

Dębica

3

Bieńkowski Łukasz

Ostrołęka

5

Dudek Maciej

Kraków YMCA

6

Parzych Mateusz

Ostrołęka

JUNIOR MŁODSZY -75KG

1

Rohan Maciej

Krosno

2

Szeliga Igor

Lublin

3

Rus Sebastian

Sosnowiec

3

Wdowiak Sylwester

Nowa Sól

5

Gajewski Adam

Sosnowiec

6

Królicki Marek

Mielno

7-8

Pokora Szymon

Koszalin

7-8

Apalko Kacper

Suwałki

JUNIOR MŁODSZY +75KG

1

Neuberg Rafał

Przeworsk

2

Karliński Albert

Ostrołęka

3

Płonka Bartłomiej

Warszawa

3

Kruk Marcin

Jarosław

5

Żochowski Przemek

Radzymin

6

Balawender Wojciech

Przeworsk

7-8

Kania Mateusz

Bielsko-Biała

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Rohan Maciej

Krosno

2

Szeliga Igor

Lublin

3

Franczyk Szymon

Gliwice

4

Apalko Kacper

Suwałki

5

Rus Sebastian

Sosnowiec

6

Gajewski Adam

Sosnowiec

7

Mazur Jakub

Gliwice

8

Bączyk Michał

Koszalin

WALKI REŻYSEROWANE

1

Franczyk Szymon, Mazur Jakub

Gliwice

2

Apalko Kacper, Milewski Damian

Suwałki

3

Jóźwiak Damian, Pyda Kuba

Warszawa Bielany

4

Sereda Przemysław, Dymek Daniel

Ruda Śląska

5

Lipski Mariusz, Remisz Piotr

Radzymin

6

Fyda Jakub, Czoch Krzysztof

Nowy Sącz

7

Bączyk Michał, Królicki Marek

Koszalin

8

Kimszal Daniel, Szczesny Norbert

Suwałki

MŁODZIK -55KG

1

Remisz Piotr

Radzymin

2

Kulesza Karol

Warszawa Bielany

3

Sobański Adam

Inowrocław

3

Świątkowski Szymon

Kraków YMCA

5

Anders Adrian

Warszawa

6

Szeller Filip

Krosno

7-8

Łatka Mirosław

Nowy sącz

7-8

Marszałek Kamil

Ruda Śląska

MŁODZIK -60KG

1

Tercjak Maciej

Łomża

2

Kalinowski Adam

Łomża

3

Bjorgen Krystian

Warszawa

3

Szczesny Norbert

Suwałki

5

Gawłowski Adam

Katowice

6

Olechna Dawid

Olecko

7-8

Wojsa Jan

Koszalin

7-8

Czerniec Daniel

Lublin

MŁODZIK -65KG

1

Przedpełski Jan

Warszawa Bielany

2

Kołodziej Tomasz

Tarnobrzeg

3

Czarnecki Kordian

Warszawa Bielany

3

Pawlak Sebastian

Drawsko Pomorskie

5

Ćwikłowski Marcin

Łomża

6

Barałkiewicz Daniel

Inowrocław

7-8

Zawodnik Cezary

Siemianowice Śląskie

7-8

Mieczkowski Dawid

Sosnowiec

MŁODZIK -70KG

1

Zysk Michał

Ostrołęka

2

Lipski Mariusz

Radzymin

3

Kania Mikołaj

Bielsko Biała

3

Galiński Bartosz

Zielona Góra

5-6

Legęza Daniel

Lublin

5-6

Nowak Patryk

Grajewo

MŁODZIK +70KG

1

Jakubowski Arkadiusz

Drawsko Pomorskie

2

Kaliszewski Adrian

Ostrołęka

3

Brodziński Krzysztof

Koszalin

3

Szymański Bartłomiej

Radzymin

5

Andrzejewski Dawid

Bielsko-Biała

6

Kurzyp Karol

Leżajsk

7-8

Olszewski Borys

Drawsko Pomorskie

7-8

Barański Kamil

Ruda Śląska

KATA MŁODZIKÓW

1

Tercjak Maciej

Łomża

2

Skocz Krzysztof

Kraków-YMCA

3

Andrzejewski Dawid

Bielsko-Biała

4

Sturgulewski Marcin

Augustów

5

Kudra Szymon

Siemianowice Śl.

6

Świątkowski Szymon

Kraków-YMCA

7

Pyda Kuba

Warszawa Bielany

8

Szeller Filip

Krosno

JUNIORKA MŁODSZA -55KG

1

Świstak Barbara

Przemyśl

2

Wódka Natalia

Warszawa

3

Kukulska Iga

Dzierżoniów

3

Wałęga Paulina

Jasło

5

Feruś Katarzyna

Krosno

6-7

Pacoń Monika

Leżajsk

6-7

Idrisli Firangiz

Łomża

JUNIORKA MŁODSZA +55KG

1

Wodzisz Angelika

Dębica

2

Szefer Daria

Siemianowice Śląskie

3

Chaberek Karolina

Łomża

3

Lewandowska Joannna

Inowrocław

5

Pawlak Edyta

Drawsko Pomorskie

6

Kurowska Natalia

Kraków

7-8

Konopka Anna

Nowy Sącz

7-8

Jama Karolina

Sosnowiec

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Lewandowska Joanna

Inowrocław

2

Kukulska Iga

Dzierżoniów

3

Idrisli Firangiz

Łomża

4

Jama Karolina

Sosnowiec

5

Stawiarczyk Ewa

Gliwice

6

Feruś Katarzyna

Krosno

7

Czerwiecka Aleksandra

Suwałki

8

Kurowska Natalia

Kraków

MŁODZICZKA -50KG

1

Kacperczyk Justyna

Warszawa

2

Roguska Laura

Otwock

3

Konstanty Kinga

Nowy Sącz

3

Chordecka Patrycja

Przeworsk

5

Zajkowska Karolina

Łomża

6

Lecka Natalia

Warszawa Bielany

7-8

Sawicka Paula

Olesno

7-8

Kabata Anita

Olesno

MŁODZICZKA +50KG

1

Zwierz Marta

Otwock

2

Hul Klaudia

Kolbuszowa

3

Malikowska Paula

Warszawa

3

Filipkowska Aneta

Augustów

5

Pankowska Edyta

Łomża

6

Szczepańska Karolina

Krosno

7-8

Mazur Martyna

Warszawa Bielany

7-8

Trzeciak Joanna

Siemianowice

KATA MŁODZICZEK

1

Szczepańska Karolina

Krosno

2

Zajkowska Karolina

Łomża

3

Perlikowska Paulina

Inowrocław

4

Jaworek Karolina

Katowice

5

Boryca Aleksandra

Lublin

6

Wojciechowska Katarzyna

Lublin

7

Świątkowska Anna

Kraków-YMCA

8

Zadrożna Anna

Koszalin

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Łomża 18 pkt.

2

Krosno 15 pkt.

3

Gliwice 14 pkt.


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 212

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 50
NAJLEPSZY ZAWODNIK: Maciej Rohan (Krosno); Maciej Tercjak (Łomża)

SĘDZIA GŁÓWNY : SENSEI ANDRZEJ KRAWONTKA IV DAN

ORGANIZATOR: KROŚNIEŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE - SENSEI ROMAN WOŹNIAK IV DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai