· Niedziela, 23 Wrzesień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Juniorów Młodszych Karate Kyokushin 2005


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -60 KG

1

Gadomski Adrian

Dobre Miasto

2

Czypionka Dawid

Katowice

3

Staroń Karol

Krosno

3

Kaczor Robert

Ruda Śląska

5

Wypych Radosław

Olesno

6

Staliński Piotr

Nowa Sól

7

Butyłkin Michał

Suwałki

8

Kuzia Patryk

Bartoszyce

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -65 KG

1

Bronowicki Paweł

Warszawa

2

Siewierski Tomasz

Przeworsk

3

Szczepański Adrian

Olesno

3

Krok Arkadiusz

Kielce

5

Jaskuła Paweł

Zamość

6

Pachulski Szymon

Lidzbark Warniński

7

Gil Marcin

Wrocław

8

Madej Tomasz

Zielona Góra

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -70 KG

1

Kochany Grzegorz

Głogów

2

Florczak Paweł

Radzymin

3

Szkoda Rafał

Przeworsk

3

Głuchowski Mateusz

Biała Podlaska

5

Koper Tomasz

Gorzów Wlkp.

6

Matłach Daniel

Dobre Miasto

7

Pięta Miłosz

Tarnów

8

Nader Karol

Lublin

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -75 KG

1

Klimek Jacek

Radzymin

2

Borkowski Łukasz

Otwock

3

Gładczak Robert

Ruda Śląska

3

Przybysz Mariusz

Bartoszyce

5

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

6

Wojciechowski Łukasz

Nowa Dęba

7

Malesa Tomasz

Otwock

8

Szczepańczyk Marek

Suwałki

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH +75 KG

1

Lemieszko Łukasz

Ełk

2

Lewkowicz Paweł

Suwałki

3

Prachnio Marcin

Warszawa

4

Barabasz Krzysztof

Gubin

5

Cięszczyk Jarosław

Lublin

6

Malesa Michał

Otwock

7

Konarski Krzysztof

Opole

8

Kuna Michał

Warszawa

WALKI REŻYSEROWANE

1

Przybysz Mariusz
Kozubowski Konrad

Bartoszyce

2

Walczak Maciej
Madej Tomasz

Zielona Góra

3

Dutka Bartosz
Lupa Jakub

Nowy Sącz

4

Jaworski Janusz
Szela Rafał

Nowa Dęba

5

Romiszewski Robert
Czerniakowski Paweł

Warszawa

6

Florczak Paweł
Klimek Jacek

Radzymin

7

Butyłkin Michał
Will Gerard

Suwałki

8

Radomski Łukasz
Radomski Marcin

Wrocław

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH -55 KG

1

Kotarska Anna

Warszawa

2

Puchala Agnieszka

Radzymin

3

Grzybowska Karolina

Dobre Miasto

3

Czuj Katarzyna

Głogów

5

Krejpcio Natalia

Suwałki

6

Serwinowska Ligia

Nowa Dęba

7

Płaszczyńska Emilia

Ostrołęka

8

Biniewska Beata

Nowa Sól

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH +55 KG

1

Kulis Destina

Głogów

2

Szczepaniuk Joanna

Radzyń Podlaski

3

Ostrowska Ewelina

Augustów

3

Lisiewicz Aneta

Suwałki

5

Kałuża Marta

Kielce

6

Rosół Anna

Kraków

7

Kałamarska Joanna

Dobre Miasto

8

Zygmunt Beata

Krosno

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Uroda Marcin

Opole

2

Lemieszko Łukasz

Ełk

3

Samborski Mateusz

Lublin

4

Gradzik Jakub

Sosnowiec

5

Gdula Arkadiusz

Legnica

6

Szromek Bartłomiej

Katowice

7

Kundzicz Leo

Bartoszyce

8

Butyłkin Michał

Suwałki

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Lewicka Angelika

osnowiec

2

Krejpcio Natalia

Suwałki

3

Hanisz Marta

Katowice

4

Grojec Patrycja

Ruda Śląska

5

Sowa Monika

Chorzów

6

Karpińska Ewelina

Augustów

7

Biniewska Beata

Nowa Sól

8

Rosół Anna

Kraków

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Warszawa

1

Radzymin

3

Suwałki

4

Głogów

5

Ełk

5

Dobre Miasto

7

Bartoszyce

8

Katowice

8

Sosnowiec




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai