· Czwartek, 26 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

VI MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH KIELCE 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Jarczyk Damian (1992)

Rudzki Klub Karate Kyokushin

2

Sidor Piotr (1992)

Szczycieński Klub Karate Kyokushin

3

Zadrożny Michał (1992)

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

3

Mazurek Bartłomiej (1993)

Grajewski Klub Kyokushin Karate

5-6

Ptak Łuksz (1992)

Jasielski Klub Karate Kyokushin

5-6

Fraszczyk Mateusz (1993)

Klub Karate Kyokushin Nowa Dęba

7-8

Staszewski Adrian (1993)

Szczycieński Klub Karate Kyokushin

7-8

Sasuła Maciej (1993)

Dzierżoniowski KSKK

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Poprzęcki Przemysław (1993)

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

2

Żytkiewicz Wojciech (1993)

Gorzowski Klub Karate

3

Granda Michał (1992)

Zamojski Klub Kyokushin

3

Czudecki Jakub (1992)

Dębicki Klub Kyokushin Karate

5-6

Augustyn Tomasz (1992)

Lubiński Klub Karate Kyokushin

5-6

Franczyk Szymon (1993)

Gliwicki Klub Karate Kyokushin

7-8

Czarnecki Mateusz (1993)

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

7-8

Parteka Czesław (1993)

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

Krejpcio Mateusz (1992)

Suwalski Klub Karate Kyokushin

2

Podurgiel Jan (1993)

Suwalski Klub Karate Kyokushin

3

Lubiejewski Łukasz (1992)

Łomżyński Klub Karate

3

Stępień Tomasz (1993)

Szczecinecki Klub Karate Kyokushin

5-6

Opala Adrian (1992)

Wołowski Klub Karate Kyokushinkai

5-6

Rohan Maciej (1992)

Krośnieński Klub Kyokushin Karate

7-8

Organista Jakub (1992)

Tarnobrzeski Klub Karate Kyokushin

7-8

Zięba Paweł (1992)

Przeworski Klub Karate Kyokushin

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

Kostrzewa Patryk (1992)

MKS Karate Kyokushin Radzymin

2

Łukawski Dawid (1993)

Augustowski Klub Kyokushin Karate

3

Szostak Karol (1992)

Lidzbark Warmiński

3

Pokora Szymon (1993)

Koszalin

5-6

Goebel Ryszard (1992)

Bielański Klub Karate Kyokushin

5-6

Krzak Marcel (1992)

Klub Karate Kyokushin Wrocław

7-8

Rus Sebastian (1992)

Sosnowiecki Klu Karate Kyokushin

7-8

Jakubowski Konrad (1993)

Sieradzki Klub Karate Kyokushin

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

Uszyński Damian (1992)

MKS Karate Kyokushin Radzymin

2

Płonka Bartłomiej (1992)

MKKK Warszawa

3

Bolanowski Michał (1992)

Wołowski Klub Karate Kyokushinkai

3

Białek Michał (1993)

Klub Karate Kyokushin Nowa Dęba

5-6

Kruk Marcin (1992)

Przeworski Klub Karate Kyokushin

5-6

Królicki Marek (1992)

KKK Mielno

7-8

Natkański Oskar (1992)

Kielcki Klub Karate Kyokushin

7-8

Kotlarz Mateusz (1993)

Rudzki Klub Karate Kyokushin

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Krejpcio Mateusz (1992)

Suwalski Klub Karate Kyokushin

2

Szeliga Igor (1992)

Lubelski Klub Karate Kyokushin

3

Gajewski Adam (1992)

Sosnowiecki Klub Karate Kyokushin

4

Apalko Kacper (1993)

Suwalski Klub Karate Kyokushin

5

Krzak Marcel (1992)

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

6

Mazur Jakub (1993)

Gliwicki Klub Karate Kyokushin

7

Rohan Maciej (1992)

Krośnieński Klub Kyokushin Karate

8

Rus Sebastian (1992)

Sosnowiecki Klub Karate Kyokushin

WALKI REŻYSEROWANE -OPEN

1

Krejpcio Mateusz, Podurgiel Jan

Suwalski Klub Karate Kyokushin

2

Mazur Jakub, Franczyk Szymon

Gliwicki Klub Karate Kyokushin

3

Banaszewski Adria, Słomska Agnieszka

Kielecki Klub Karate Kyokushin

4

Królicki Marek(92), Bączyk Michał(93)

Koszaliński Klub Karate Kyokushin

5

Granda Michał(92), Szeliga Igor(92)

Zamojski Klub Karate Kyokushin

6

Apalko Kacper, Czerwiecka Aleksandra

Suwalski Klub Karate Kyokushin

7

Aleksandrowicz Michał(92), Lenard Konrad(93)

Lublski Klub Karate Kyokushin

8

Kozicki Patryk(93), Piotrowski Szymon(92)

Olsztyński Klub Kyokushin Karate

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

Lubos Marta (1993)

TKS "Karate" Tarnowskie Góry

2

Słomska Agnieszka (1992)

Kielcki Klub Karate Kyokushin

3

Wódka Natalia (1993)

Mazowiecki Klub Karate Kyokushin

3

Ciszewska Ewa (1992)

Augustowski Klub Kyokushin Karate

5-6

Firangiz Idrisli (1993)

Łomżyński Klub Karate

5-6

Leonowicz Agata (1992)

Olsztyński Klub Kyokushin Karate

7-8

Świstak Barbara (1992)

Przemyski Klub Kyokushin Karate

7-8

Kukulska Iga (1992)

Dzierżoniowski KSKK

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

Wlaźlak Agata (1993)

KK Budo w Częstochowie

2

Zwolińska Agnieszka (1992)

Przeworski Klub Karate Kyokushin

3

Urbanowska Ewelina (1992)

Klub Karate Kyokushin Wrocław

3

Pachulska Diana (1993)

Lidzbark Warmiński

5-6

Moryń Lech Sandra (1992)

KK Budo w Częstochowie

5-6

Feruś Katarzyna (1992)

Krośnieński Klub Kyokushin Karate

7-8

Winkler Paulina (1992)

TKKF Czarni Katowice

7-8

Duda Dominika (1992)

Kielcki Klub Karate Kyokushin

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Urbanowska Ewelina (1992)

Wrocławski Klub Karate Kyokushin

2

Lewandowska Joanna (1992)

Inowrocławski Klub Karate Kyokushin

3

Kukulska Iga (1992)

Dzierżoniowski KSKK

4

Winkler Paulina (1992)

Katowicki Klub Karate Kyokushin

5

Pachulska Diana (1993)

Lidzbark Warmiński

6

Czerwiecka Aleksandra (1993)

Suwalski Klub Karate Kyokushin

7

Stawarczyk Ewa (1993)

Gliwicki Klub Karate Kyokushin

8

Firangiz Idrisli (1993)

Łomżyński Klub Karate

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

SKKK Suwałki 42

2

Mazowiecki KKK Warszawa 22

3

MKS KK Radzymin 18

4

WKKK Wrocław 17

5

KKKK Kielce 13

6

SKKK Szczytno 12

6

GKKK Gliwice 12

8

KKKK Koszalin 12
KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

1

PODLASKIE 64

2

ŚLĄSKIE 53

3

MAZOWIECKIE 42

4

PODKARPACKIE 29

5

WARMIŃSKO-MAZURSKIE 27

6

DOLNOŚLĄSKIE 23

7

ŚWIĘTOKRZYSKIE 19

8

ZACHODNIOPOMORSKIE 12

9

LUBUSKIE 9

10

LUBELSKIE 8

11

KUJAWSKO-POMORSKIE 7

12

POMORSKIE 6

13

ŁÓDZKIE 1

14

MAŁOPOLSKIE 0

15

OPOLSKIE 0

16

WIELKOPOLSKIE 0


ILOŚĆ ZAWODNIKÓW: 195

ILOŚĆ OŚRODKÓW: 64

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Mateusz Krejpcio (Suwałki)

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Marta Lubos (Tarnowskie Góry)

ORGANIZATOR: Kielecki Klub Karate Kyokushin

SĘDZIA GŁÓWNY: Shihan Andrzej Drewniak 7 Dan



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai