· Niedziela, 21 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

III Mistrzostwa Świata w Kategoriach Wagowych Tokio 2005


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE -70 KG:

1

Lucjan Gogonel

Rumunia

2

Yono Suzuki

Japonia

3

Osamu Shiojima

Japonia

4

Filipe Kuwabara

Brazylia

KUMITE -80 KG:

1

Andrews Nakahara

Brazylia

2

Takamitsu Sakurai

Japonia

3

Hiroyuki Kidachi

Japonia

4

Emil Kostov

Bułgaria

KUMITE -90 KG:

1

Kentaro Tanaka

Japonia

2

Maxim Dedik

Rosja

3

Fabiano Da Silva

Brazylia

4

Kenshin Morimura

Japonia

KUMITE +90 KG:

1

Ewerton Teixeira

Brazylia

2

Lechi Kurbanov

Rosja

3

Alexandre Pichkunov

Rosja

4

Andrey Stepin

Rosja

KUMITE MĘŻCZYZN OPEN(SENIORZY/OLDBOY):

1

Farzad Foroozan

Iran

2

Amir Shahghalakai

Iran

3

Igor Timofeev

Rosja

4

Aleksander Bielecki

Polska

KUMITE OLDBOY (+40yrs) -70 KG:

1

Kazuhisa Kai

Japonia

2

Fumio Sasaki

Japonia

3

Toshichika Aoyama

Japonia

4

Edward Golinski

Polska

KUMITE OLDBOY (+40yrs) -80 KG:

1

Shinichi Ishigaki

Japonia

2

Ian Canold

Japonia

3

Munir Jarkas

Kuweit

4

Shinichi Saito

Japonia

KUMITE OLDBOY (+40yrs) +80 KG:

1

Conway Te Rito

Nowa Zelandia

2

Christian Oullet

Kanada

3

Ryszard Makara

Polska

4

Steven Crane

Wlk. Brytania

KUMITE OLDBOY (35-39yrs) -70 KG:

1

Hiroyuki Oba

Japonia

2

Fumiaki Matsumoto

Japonia

3

Toshiyuki Nakayama

Japonia

4

Shinya Naruse

Japonia

KUMITE OLDBOY (35-39yrs) -80 KG:

1

Andrey Kuznetsov

Rosja

2

Ruslan Rasulov

Rosja

3

Toshiyuki Hattan

Japonia

4

Hideyuki Saito

Japonia

KUMITE OLDBOY (35-39yrs) +80 KG:

1

Chris Gowner

Nowa Zelandia

2

Andrey Yaroslavtsev

Rosja

3

Masaki Taniguchi

Japonia

4

Ryujyu Hori

Japonia

KATA MĘŻCZYZN

1

Javier Lazcano

Hiszpania

2

Takamasa Tanaka

Japonia

3

Maxim Talavla

Rosja

4

Koji Kumagai

Japonia

9

Remigiusz Karpiński

Polska

KUMITE -55 KG:

1

Yelena Vorobiova

Rosja

2

Ewa Pawlikowska

Polska

3

Zurine Eciolaza

Hiszpania

4

Natsumi Iwai

Japonia

KUMITE -65 KG:

1

Olga Mikurtumova

Rosja

2

Miyoko Kimura

Japonia

3

Ksenia Arkhipowa

Rosja

4

Anastasiya Khripunowa

Rosja

KUMITE +65 kg:

1

Agnieszka Sypien

Polska

2

Anna Kopyrina

Rosja

3

Dariya Romanova

Rosja

4

Lyubov Konysheva

Rosja

KATA KOBIET

1

Miruyo Ito

Japonia

2

Raluca Jianu

Rumunia

3

Kiyomi Takahashi

Japonia

4

Shoko Asano

Japonia

12

Izabela Sularz

Polska

 



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai