· Sobota, 20 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XXXVI MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW SIERADZ 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MEN -65 KG

1

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry

2

Korus Paweł

Wrocław I

3

Karcz Paweł

Kościelisko

3

Miler Maciej

Warszawa II

5-8

Kołodziejczyk Szymon

Sieradz

5-8

Rudzki Marcel

Sosnowiec

5-8

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

5-8

Staściuk Tomasz

Dzierżoniów

KUMITE MEN -70 KG

1

Bronowicki Paweł

Warszawa I

2

Uroda Marcin

Opole

3

Popiołek Grzegorz

Kościelisko

3

Gierula Kamil

Świdnica

5-8

Mąsior Jan

Chrzanów

5-8

Włodarczyk Krzysztof

Limanowa

5-8

Burzyński Konrad

Tarnowskie Góry

5-8

Ciosk Michał

Kielce

KUMITE MEN -75 KG

1

Moczydłowski Piotr

Szczytno I

2

Kołtoń Przemysław

Kielce

3

Kołek Mateusz

Warszawa II

3

Lutostański Artur

Szczytno II

5-8

Sawicki Maciej

Warszawa III

5-8

Machulec Paweł

Katowice

5-8

Orzechowski Jakub

Stalowa Wola

5-8

Gruba Artur

Warszawa I

KUMITE MEN -80 KG

1

Wiszyński Waldemar

Sanok

2

Biszczak Paweł

Legnica

3

Bukowy Daniel

Świdnica

3

Odzeniak Marek

Warszawa I

5-8

Sypień Patryk

Wrocław

5-8

Majer Jakub

Ruda Śląska

5-8

Kosicki Radosław

Sieradz

5-8

Borowski Patryk

Wejherowo

KUMITE MEN -90 KG

1

Krzak Michał

Katowice

2

Puszkarewicz Daniel

Siemanowice Śląskie I

3

Ławiński Marcin

Siemanowice Śląskie II

3

Miller Marcin

Kielce

5-8

Lupa Jakub

Nowy Sącz

5-8

Koczmara Mateusz

Lublin

5-8

Lemieszko Łukasz

Ełk

5-8

Malesa Michał

Warszawa I

KUMITE MEN +90 KG

1

Bartosiewicz Marek

Wrocław I

2

Szir Arkadiusz

Wrocław II

3

Sieczka Marcin

Sieradz

3

Wojnar Patryk

Tarnowskie Góry

5-8

Cieśluk Karol

Warszawa I

5-8

Nowakowski Krzysztof

Ełk

5-8

Kubicki Rafał

Chorzów

5-8

Dutka Bartosz

Nowy Sącz

KUMITE WOMEN -55 KG

1

Pawlikowska Ewa

Nowy Targ

2

Helińska Agnieszka

Katowice I

3

Kijas Maja

Wrocław I

3

Winek Agnieszka

Otwock

5-8

Radziewicz Aleksandra

Opole

5-8

Czechowska Monika

Kraków

5-8

Grzywaczewska Justyna

Lipno

5-8

Sowa Monika

Chorzów

KUMITE WOMEN -65 KG

1

Habraszka Magdalena

Tarnowskie Góry

2

Zjawińska Agata

Katowice II

3

Wójcik Magdalena

Katowice I

3

Kaliciak Agata

Wrocław I

5-8

Brzóska Florentyna

Ząbkowice Śląskie

5-8

Janocha Natalia

Wrocław II

5-8

Mały Anna

Katowice III

5-8

Jasińska Anna

Kraków

KUMITE WOMEN +65 KG

1

Habraszka Dobrosława

Tarnowskie Góry

2

Sypień Agnieszka

Wrocław I

3

Rosół Anna

Kraków I

3

Kaczyńska Anna

Białystok

5-8

Sawko Agnieszka

Olsztyn

5-8

Brzezicka Anna

Wrocław II

5-8

Szajta Alicja

Kraków II

5-8

Krawiec Maja

Ząbkowice Śląskie

TEAM RESULTS

1

Wrocław I

2

Warszawa I

3

Tarnowskie Góry

4

Szczytno I
TEAM RESULTS WOMEN

1

Tarnowskie Góry

2

Nowy Targ

3

Wrocław I

4

Katowice I


Ilość zawodników: 150

Ilość ośrodków: 62

Najlepszy zawodnik: Moczydłowski Piotr - Szczytno

Najlepsza zawodniczka: Habraszka Dobrosława - Tarnowskie Góry

Test tameshiwari: Krzak Michał - Katowice (13 desek)

Organizator: Sieradzki Klub Karate Kyokushin

Sędzia główny: Shihan Andrzej Drewniak



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai