· Sobota, 21 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO OLESNO 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA I

2

GUGAŁA ADAM

STRZELCE OP.

3

PAŁKA GRZEGORZ

ŚWIDNICA

3

DUMA PAWEŁ

WROCŁAW II

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

URODA MARCIN

OPOLE

2

STAŚCIUK TOMASZ

DZIERŻONIÓW I

3

DĄBROWSKI MATEUSZ

LEGNICA

3

KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW II

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

GRZESIAK HUBERT

JAROCIN

2

KRYGOWSKI KAMIL

WROCŁAW I

3

WIECHA PAWEŁ

OLESNO

3

GROMEK MICHAŁ

WROCŁAW II

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

BISZCZAK PAWEŁ

LEGNICA

2

SYPIEŃ PATRYK

WROCŁAW I

3

WĄSIŃSKI MATEUSZ

OLESNO

3

PIĄTOWSKI JAKUB

SIERADZ I

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

SZIR ARKADIUSZ

WROCŁAW II

2

ZACHWIEJA PATRYK

LEGNICA

3

ZIENIUK KRZYSZTOF

WOŁÓW

3

OLSZEWSKI FILIP

OPOLE

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR +35

1

KALICIAK ZDZISŁAW

TARNÓW OP

2

ŻYGADŁO WALDEMAR

WROCŁAW I

3

GŁOŚNICKI MACIEJ

ZĄBKOWICE

KATA MĘŻCZYZN

1

STAŚCIUK TOMASZ

DZIERŻONIÓW I

2

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

3

KRUPA KRZYSZTOF

DZIERŻONIÓW III

4

STANKIEWICZ KAMIL

OPOLE

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

JANCZY FILIP

OPOLE I

2

ROGOWSKI MIKOŁAJ

SIERADZ I

3

SASUŁA MACIEJ

DZIERŻONIÓW II

3

MORAWIAK KRZYSZTOF

OPOLE II

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

CZERNIEJEWSKI SYLWESTER

SIECHNICE I

2

KRUPA PIOTR

DZIERŻONIÓW I

3

SKIERZEWSKI MAREK

WOŁÓW

3

BOLANOWSKI MICHAŁ

WOŁÓW

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

CZERNIEJEWSKI SYLWESTER

SIECHNICE

2

KRZAK MARCEL

WROCŁAW I

3

SASUŁA MACIEJ

DZIERŻONIÓW II

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

KALICIAK AGATA

WROCŁAW I

2

JANOCHA NATALIA

WROCŁAW II

3

FRAUNSCHIEL MELANIE

AUSTRIA

3

BRZEZICKA ANNA

WROCŁAW III

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

GDULA ARKADIUSZ

LEGNICA

2

ZACHWIEJA PATRYK

LEGNICA

3

PTASIŃSKI TOMASZ

ZĄBKOWICE

3

PALUCH KORDIAN

OLESNO

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

JANOCHA NATALIA

WROCŁAW II

2

WÓJCIK PAULINA

WROCŁAW I

3

BRZÓSKA FLORENTYNA

ZĄBKOWICE I

3

SORDOŃ PATRYCJA

TARNÓW OP

KATA KOBIET

1

KIJAS MAJA

WROCŁAW II

2

POPCZYK JOANNA

OPOLE

3

BRZÓSKA FLORENTYNA

ZĄBKOWICE

4

SORDOŃ PATRYCJA

TARNÓW OP

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

URBANOWSKA EWELINA

WROCŁAW I

2

KAŁUŻA DARIA

TARNÓW OP

3

KUKULSKA IGA

DZIERŻONIÓW I

3

BEREZA DOROTA

WOŁÓW

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

URBANOWSKA EWELINA

WROCŁAW I

2

KUKULSKA IGA

DZIERŻONIÓW I

3

KAŁUŻA DARIA

TARNÓW OP

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

LEGNICA 14

2

WROCŁAW II 7

3

OPOLE 6
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIORÓW

1

OPOLE 6

2

SIECHNICE 5

3

DZIERŻONIÓW 4


NAJLEPSZY ZAWODNIK: ARKADIUSZ GDULA - LEGNICA

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: NATALIA JANOCHA - WROCŁAW

ORGANIZATOR: OLESKI KLUB KARATE - RONIN

SĘDZIA GŁÓWNY: SHIHAN ANDRZEJ DREWNIAK



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai