· Sobota, 20 Październik 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO SOLEC KUJAWSKI 2009


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

TOMASZKIEWICZ PAWEŁ

KOSZALIN

2

GŁODYCH JAKUB

GORZÓW WLKP.

3

FETER KRZYSZTOF

SOLEC KUJ.

3

KLUZA KONRAD

SZCZECINEK

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

MADEJ MAREK

ZIELONA GÓRA

2

ELSZYN PAWEŁ

SOLEC KUJ.

3

MAZUREK MICHAŁ

GORZÓW WLKP.

3

BLICHARSKI MICHAŁ

NOWA SÓL

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

MADEJ TOMASZ

ZIELONA GÓRA

2

SZKUDLAREK PIOTR

POZNAŃ

3

MAZURKIEWICZ JULIUSZ

WŁOCŁAWEK

3

ZŁOTOWSKI JACEK

WŁOCŁAWEK

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

STĘPNIEWSKI ZBIGNIEW

GORZÓW WLKP.

2

BOROWSKI PATRYK

WEJHEROWO

3

GROCHOWSKI MARCIN

KOSZALIN

3

KOJ JAKUB

ZIELONA GÓRA

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

STAWICKI WOJCIECH

ZŁOCIENIEC

2

JAKUBIEC ARKADIUSZ

GORZÓW WLKP.

3

MITKA SEBASTIAN

SZCZECINEK

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

SOLNICZEK ROBERT

KOSZALIN

2

LENICKI WOJCIECH

GORZÓW WLKP.

3

LEŚNIEWSKI WALDEMAR

NOWA SÓL

3

PREIS JAROSŁAW

WEJHEROWO

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

FALKO PAWEŁ

KOSZALIN

2

BLICHARSKI MICHAŁ

NOWA SÓL

3

KOJ JAKUB

ZIELONA GÓRA

3

ELSZYN PAWEŁ

SOLEC KUJ.

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

ZADROŻNY MICHAŁ

KOSZALIN

2

BĄCZYK MICHAŁ

KOSZALIN

3

KOJ GRZEGORZ

ZIELONA GÓRA

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

ŻYTKIEWICZ WOJCIECH

GORZÓW WLKP.

2

PIESIK WOJCIECH

SZCZECINEK

3

KOBYLARZ JAROSŁAW

ZŁOCINIEC

3

LEŚNIEWSKI MACIEJ

NOWA SÓL

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

STĘPIEŃ TOMASZ

SZCZECINEK

2

WDOWIAK SYLWESTER

NOWA SÓL

3

MAZURKIEWICZ OSKAR

WŁOCŁAWEK

3

KRAWCZYŃ ARON

NOWA SÓL

5-8

KLUWCZYŃSKI KRZYSZTOF

MALBORK

5-8

NEMEC KAMIL

GORZÓW WLKP.

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

FIEDUCIK MATEUSZ

SZCZECINEK

2

KUŹMA BARNABA

ŚWINOUJŚCIE

3

KRYSZTOFIAK KAMIL

PŁOCK

3

BIEGAŁA MATEUSZ

INWROCŁAW

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

GALIŃSKI DAMIAN

ZIELONA GÓRA

2

POKORA SZYMON

KOSZALIN

3

KRÓLICKI MAREK

MIELNO

KATA MĘŻCZYZN

1

FETER KRZYSZTOF

SOLEC KUJAWSKI

2

ELSZYN PAWEŁ

SOLEC KUJAWSKI

3

SZEFFNER KRZYSZTOF

GRODZISK WLKP.

4

CICHY ŁUKASZ

USTKA

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

GALIŃSKI DAMIAN

ZIELONA GÓRA

2

ZADROŻNY MICHAŁ

KOSZALIN

3

ŻYTKIEWICZ WOJCIECH

GORZÓW WLKP.

4

KRAWCZYK ARON

NOWA SÓL

5

WDOWIAK SYLWESTER

NOWA SÓL

6

BĄCZYK MICHAŁ

KOSZALIN

7

WIŚNIEWSKI MIŁOSZ

LIPNO

8

KOJ GRZEGORZ

ZIELONA GÓRA

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

PRZYBYLAK ALEKSANDRA

POZNAŃ

2

GRZYWACZEWSKA JUSTYNA

LIPNO

3

KOZIELSKA MAŁGORZATA

SZCZECINEK

3

KAROLCZYK MARTA

KOSZALIN

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

STACHOWICZ DOROTA

KOSZALIN

2

POTOMSKA IZA

KOSZALIN

3

LISIECKA KAROLINA

SZCZECINEK

3

BARTKOWIAK MAŁGORZATA

INOWROCŁAW

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

BOCHACZYK AGNIESZKA

NOWA SÓL

2

DER AGATA

ZIELONA GÓRA

3

BARTKOWIAK MAŁGORZATA

INOWROCŁAW

3

LELEK BEATA

ŚWINOUJŚCIE

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

CICHA MONKA

USTKA

2

DYBAŁ ALEKSANDRA

SOLEC KUJAWSKI

3

ŁAWECKA KLAUDIA

NOWA SÓL

3

HURKA JOANNA

SZCZECINEK

5-8

CICHA AGNIESZKA

USTKA

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

GERTIG DARIA

USTKA

2

WDOWIAREK HONORATA

USTKA

3

LEWANDOWSKA JOANNA

INOWROCŁAW

3

ALEKSANDRA JAROCKA

BYDGOSZCZ

5-8

ROZESŁANIEC MARTYNA

GORZÓW WLKP.

5-8

PIETRZAK JULIA

MIELNO

5-8

ZIEMKIEWICZ MARTA

GORZÓW WLKP.

5-8

KUMA LUBOMIRA

ŚWINOUJŚCIE

KATA KOBIET

1

ILCZUK MAGDALENA

ŚWINOUJŚCIE

2

GRZYWACZEWSKA JUSTYNA

LIPNO

3

MAHCIŃSKA AGATA

KOSZALIN

4

WYPYCH MARTA

ŚWINOUJŚCIE

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

LEWANDOWSKA JOANNA

INOWROCŁAW

2

DYBAŁ ALEKSANDRA

SOLEC KUJ.

3

WASILEWSKA AGNIESZKA

GRODZISK WLKP.

4

ŁAWECKA KLAUDIA

NOWA SÓL

5

CICHA AGNIESZKA

USTKA

6

CICHA MONIKA

USTKA

7

WYPYCH KAMILA

ŚWINOUJŚCIE

8

KUŹMA LUBOMIRA

ŚWINOUJŚCIE

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

GORZÓW WLKP.

2

KOSZALIN

3

ZIELONA GÓRA




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai