· Czwartek, 18 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ¦LˇSKIEGO KATOWICE 2009


MężczyĽni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -65 KG

1

Baron Łukasz

Tarnowskie G.

2

Jarczyk Paweł

Ruda ¦l±ska

3

Jarczyk Michał

Ruda ¦l±ska

3

Rogacz Mikołaj

D±browa G.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -70 KG

1

M±sior Jan

Chrzanów

2

Mikoda Paweł

Zawiercie

3

Poroszewski Dariusz

Częstochowa

3

Burzyński Konrad

Tarnowskie G.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -75 KG

1

Machulec Paweł

Katowice

2

Zapadynsky Oleksander

Dortmund

3

Strój Krzysztof

Bukowno

3

Kus Łukasz

Tarnowskie G.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. -80 KG

1

¦reniawski Adrian

Katowice

2

Majer Jakub

Ruda ¦l±ska

3

Kozieł Seweryn

Jastrzębie

3

Farzad Shahbazi

Frankfurt

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. OPEN

1

Krzak Michał

Katowice

2

Puszkarewicz Daniel

Siemianowice

3

Ławiński Marcin

Siemianowice

3

Wojnar Patryk

Tarnowskie G.

KUMITE MĘŻCZYZN - KAT. SENIOR

1

Korczyk Ryszard

Chrzanów

2

Rytel Jarosław

Częstochowa

3

Partu¶ Marek

Ruda ¦l±ska

3

Kubicki Jarosław

Ruda ¦l±ska

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT OPEN

1

Dymarczyk Artur

Tarnowskie G.

2

Kus Łukasz

Tarnowskie G.

3

Błach Michał

Częstochowa

3

Galka Krzysztof

Bielsko Biała

KATA MĘŻCZYZN

1

D±browski Robert

Jastrzębie

2

Dzierwa Adam

Chorzów

3

Marszałek Maciej

Gliwice

4

Rudzki Marcel

Sosnowiec

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Jarczyk Damian

Ruda ¦l±ska

2

Swendrowski Grzegorz

Ruda ¦l±ska

3

Zagajski Kamil

Sosonwiec

3

Ja¶kiewicz Damian

Tarnowskie G.

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

Franczyk Szymon

Gliwice

2

Mazur Jakub

Gliwice

3

Rejdych Patryk

Sosnowiec

3

Chłosta Artur

Zawiercie

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +70 KG

1

Gajewski Adam

Sosonwiec

2

Rus Sebastian

Sosonwiec

3

Ż±dło Radosław

Chrzanów

3

Kubicki Łukasz

Chorzów

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Gajewski Adam

Sosonwiec

2

Rus Sebastian

Sosonwiec

3

Franczyk Szymon

Gliwice

4

Mazur Jakub

Gliwice

KUMITE KOBIET - KAT. -55 KG

1

Sowa Monika

Chorzów

2

Padkowska Dorota

Gliwice

3

Czopik Natalia

Sławków

3

Sobstyl Małgorzata

Katowice

KUMITE KOBIET - KAT. OPEN

1

Fidura Lidia

Ruda ¦l±ska

2

Habraszka Katarzyna

Tarnowskie G.

3

Kubica Maja

Tarnowskie G.

3

Mały Anna

Katowice

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT OPEN

1

Hanisz Marta

Katowice

2

Podolak Żaneta

Tarnowskie Góry

3

Kubica Patrycja

Chrzanów

3

Wilczak Wioleta

Chrzanów

KATA KOBIET

1

Żurek Kamila

Sosnowiec

2

Hanisz Marta

Katowice

3

Sowa Monika

Chorzów

4

Gembolis Mirosława

Siemianowice

KUMITE JUNIOREK MŁ. - KAT. OPEN

1

Wlażlak Agata

Częstochowa

2

Lubos Marta

Tarnowskie G.

3

Moryń-Lech Sandra

Częstochowa

3

Winkler Paulina

Katowice

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Winkler Paulina

Katowice

2

Stawiarczyk Ewa

Gliwice

3

Moryń-Lech Sandra

Częstochowa

4

Lubos Marta

Tarnowskie G.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN

1

Katowice 15

2

Tarnowskie G. 8

3

Ruda ¦l±ska 6

4

Chrzanów 5
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KOBIET

1

Ruda ¦l±ska 5

2

Chorzów 5

3

Tarnowskie Góry 3

4

Gliwice 3
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA JUNIORÓW

1

Sosnowiec 12

2

Gliwice 9

3

Częstochowa 6

3

Katowice 6


ILO¦Ć ZAWODNIKÓW: 130

ILO¦Ć KLUBÓW: 18

NAJLEPSZY ZAWODNIK: Krzak Michał

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA: Sowa Monika

ORGANIZATOR: KRS TKKF CZARNI KATOWICE

SĘDZIA GŁÓWNY: Andrzej Drewniak 7DAN



© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai