· Niedziela, 21 Styczeń 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

V PUCHAR POLSKI MŁODZIKOW I JUNIORÓW MŁODSZYCH KOSZALIN 2008


Mężczyźni

Kobiety
Kata młodzików

1

Łukowski Dawid

Augustów

2

Staszewski Adrian

Szczytno

3

Apalko Kacper

Suwałki

4

Struglewski Marcin

Augustów

5

Gawłowski Adam

Katowice

6

Zagajski Kamil

Sosnowiec

7

Tercjak Maciej

Łomża

Kata juniorów młodszych

1

Krejpcio Mateusz

Suwałki

2

Gajewski Adam

Sosnowiec

3

Dybaś Tomasz

Dzierżoniów

4

Elszyn Pawel

Solec Kujawski

5

Kiedrzyn Wojciech

Radzymin

6

Rohan Maciej

Krosno

7

Rus Sebastian

Sosnowiec

8

Danilewicz Mateusz

Olecko

Kategoria młodzik - kumite lekki kontakt do 55kg

1

Kępka Maciej

Warszawa

2

Gawłowski Adam

Katowice

3

Struglewski Marin

Augustów

3

Mazurek Bartłomiej

Grajewo

5/8

Szczęsny Norbert

Suwałki

5/8

Staszewski Adrian

Szczytno

5/8

Remisz Piotr

Radzymin

5/8

Olechna Dawid

Katowice

5/8

Szejnych Damian

Szczytno

Kategoria młodzik-kumite lekki kontakt do 60 kg

1

Czarnecki Mateusz

Warszawa / Konstancin

2

Jemiało Marcin

Kolbuszowo

3

Adamczyk Tomasz

Tarnowskie Gory

3

Parteka Czeslaw

Warszawa/Konstancin

5/8

Kresa Marcin

Otwock

5/8

Więcławski Adam

Grajewo

5/8

Kiszmal Daniel

Suwałki

5/8

Ćwiłkowski Marcin

Łomża

5/8

Stawarz Bartłomiej

Tarnów

Kategoria młodzik-kumite lekki kontakt do 65 kg

1

Klownowski Bartłomiej

Warszawa/Konstancin

2

PoprzEcki Przemyslaw

Warszawa/Konstancin

3

Wdowiak Sylwester

Nowa Sol,

3

Żytkiewicz Wojciech

Gorzow Wielkopolski

5/8

Trzcianowski Michal

Olecko

5/8

Mazur Jakub

Gliwice

5/8

Pokora Szymon

Koszalin

5/8

Pronlewski Michal

Łomża

5/8

Zysk Michal

Ostrołęka

Kategoria młodzik- kumite lekki kontakt do 70 kg

1

Łukowski Dawid

Augustów

2

Jasiakiewicz Marcin

Dobre Miasto

3

Kubiki Łukasz

Chorzów

3

Borkowski Łukasz ,Gorzów Wielkopolski

5/8

Kawa Bartosz

Koszalin

5/8

Parzych Mateusz

Ostrołęką

5/8

Frankulewski Jan

Osztyn

5/8

Gorzelak Krzysztof

Częstochowa

Kategoria młodzik-kumite lekki kontakt + 70kg

1

Błaszczuk Lukasz

Warszawa/Konstancin

2

Dziekoński Jakub

Łomża

3

Kaliszewski Adrian

Ostrołęka

3

Fieduciuk Mateusz

Szczecinek

5/8

Polak Wojciech

Świnoujście

5/8

Paniączyk Bartosz

Leszno

Walki reżyserowane

1

Mielżyński Rafał,Dziurdziewicz Błażej

Gubin

2

Poprzęcki Przemysław, Błaszczyk Łukasz

Warszawa/Konstancin

3

Podurgiel Łukasz, Apalko Kacper

Suwałki

4

Kimszal Andrzej, Szczęsny Piotr

Suwałki

Kategoria junior młodszy do 60 kg

1

Mierzyńki Rafał

Gubin

2

Sidor Piotr

Szczytno

3

Gromadzki Mateusz

Koszalin

3

Jankowski Bartłomiej

Augustów

5/8

Dębski Igor

Szczytno

5/8

Zadrożny Michał

Koszalin

5/8

Brzeźniak Daniel

Ruda Śląska

5/8

Jarczyk Damian

Ruda Śląska

5/8

Klimko Tomasz

Olecko

Kategoria junior młodszy do 65 kg

1

Rogowski Mikołaj

Sieradz

2

Kondra Marcin

Malbork

3

Stępień Tomasz

Szczecinek

3

Bożuchowski Kamil

Olsztyn

5/8

Piotrowski Szymon

Olsztyn

5/8

Złokowski Aleksy

Olsztyn II

5/8

Franczyk Szymon

Gliwice

5/8

Dziurdziewicz Błażej

Gubin

5/8

Krulicki Marek

Mielno

Kategoria junior młodszy do 70 kg

1

Krejpcio Mateusz

Suwałki

2

Elszyn Paweł

Solec Kujawski

3

Lubiejewski Łukasz

Łomża,

3

Borowiecki Łukasz

Radzymin

5/8

Cieszyński Rafał

Tarnowskie Gory

5/8

Cichy Łukasz

Postomino

5/8

Krupa Piotr

Dzierżoniów

5/8

Piórkowski Mateusz

Olsztyn

5/8

Rus Sebastian

Sosnowiec

Kategoria junior młodszy do 75 kg

1

Danilewicz Mateusz

Olecko

2

Łukomski Feliks

Włocławek

3

Kubicki Rafał

Ruda Śląska

3

Rohan Maciej

Krosno

5/8

Gajewski Adam

Sosnowiec

5/8

Kostrzewa Patryk

Radzymin

5/8

Kiedrzyn Wojciech

Radzymin

5/8

Sobiech Paweł

Warszawa/Kostancin

5/8

Krzysztofiak Kamil

Płock

Kategoria junior młodszy + 75kg

1

Zieliński Paweł

Radzymin

2

Umywalniak Piotr

Ruda Śląska

3

Zych Sebastian

Tarnów

3

Płonka Bartłomiej

Warszawa/Konstancin

5/8

Uszyński Damian

Radzymin

5/8

Jakubowicz Jarosław

Krosno

5/8

Flis Łukasz

Częstochowa

Kata młodziczek

1

Szczepańska Karolina

Krosno

2

Dadzibug Julia

Sosnowiec

3

Jama Karolina

Sosnowiec

4

Stawiarczyk Ewelina

Gliwice

5

Moryń/Lech Sandra

Częstochowa

6

Świętczak Paulina

Świnoujście

7

Wlaźlak Agata

Częstochowa

8

Wypych Kamila

Świnoujście

Kata juniorek młodszych

1

Bera Marta

Tarnów

2

Winkler Paulina

Katowice

3

Lisiewicz Dominika

Suwałki

4

Zajkowska Aleksandra

Łomża

5

Lewandowska Joanna

Inowrocław

6

Kukulska Iga

Dzierżoniów

7

Kwiatkowska Anna

Radzymin

8

Wypych Marta

Świnoujście

Kategoria młodziczka - kumite do 50 kg

1

Wódka Natalia

Warszawa

2

Pankowska Edyta

Łomża

3

Struzik Katarzyna

Sosnowiec

4

Dadzibug Julia

Sosnowiec

5

Góralska Weronika

Mielno

6

Góralska Klaudia

Mielno

7

Zadrożna Anna

Koszalin

Kategoria młodziczka - kumite +50kg

1

Wlaźlak Agata

Częstochowa

2

Chrobrek Karolina

Łomża

3

Radziszewska Sylwia

Otwock

3

Bojsza Małgorzata

Warszawa

5/8

Jama Karolina

Sosnowiec

5/8

Ambros Agata

Ostrołęka

5/8

Czerwiecka Aleksandra

Suwałki

5/8

Jarecka Aleksandra

Bydgoszcz

5/8

Moryń-Lech Sandra

Częstochowa

Kategoria juniorka młodsza do 55 kg

1

Drzazgowska Izabela

Grajewo

2

Wypych Marta

Świnoujście

3

Leonowicz Agata

Olsztyn

3

Chmielewska Renata

Radzymin

5/8

Braniszewska Katarzyna

Dobre Miasto

5/8

Boharczyk Agnieszka

Nowa Sol

5/8

Bera Marta

Tarnów

5/8

Jocz Sylwia

Olsztyn

5/8

Kukulska Iza

Dzierżoniów

Kategoria juniorka młodsza +55 kg

1

Lisiewicz Dominika

Suwałki

2

Zajkowska Aleksandra

Łomża

3

Puchała Natalia

Radzymin

3

Kwiatkowska Anna

Radzymin

5/8

Pietrzak Julia

Mielno

5/8

Winkler Paulina

Katowice

5/8

Pisanko Marlena

Grajewo

5/8

Lewandowska Joanna

Inowrocław

5/8

Winiarska Beata

Świnoujście

Drużynowo

1

Warszawa/Kostancin

2

Suwałki

3

Łomża

4

Augustów




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai