· Czwartek, 26 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

XIX MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW KARATE KYOKUSHIN RADZYMIN 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW - KAT. -65 KG

1

Uroda Marcin

Opole

2

Miller Maciej

Warszawa

3

Gdula Arkadiusz

Legnica

3

Jarczyk Paweł

Ruda Śląska

5-8

Olszowy Marcin

Leżajsk

5-8

Maliński Adrian

Gorzów Wilk.

5-8

Kogut Michał

Kielce

5-8

Gładych Jakub

Gorzów Wilk.

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -70 KG

1

Will Gerard

Suwałki

2

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry

3

Wróblewski Paweł

Gliwice

3

Juda Bartłomiej

Sandomierz

5-8

Janik Marcin

Kielce

5-8

Szromek Bartłomiej

Katowice

5-8

Kalmus Michał

Otwock

5-8

Janyszko Mateusz

Ostrołęka

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -75 KG

1

Romiszewski Robert

Warszawa

2

Lamot Igor

Wrocław

3

Bajan Adrian

Rawa Mazow.

3

Krawczyk Artur

Tarnowskie Góry

5-8

Openchowski Daniel

Ostrołęka

5-8

Orzechowski Jakub

Stalowa Wola

5-8

Szczepanczyk Marek

Suwałki

5-8

Gromek Michał

Wrocław

KUMITE JUNIORÓW - KAT. -80 KG

1

Prachnio Marcin

Warszawa

2

Sypień Patryk

Wrocław

3

Ząbek Adrian

Sandomierz

3

Malesa Tomasz

Warszawa

5-8

Walczak Maciej

Zielona Góra

5-8

Grzeszczuk Marcin

Nowy Sącz

5-8

Frączyk Konrad

Radzymin

5-8

Draszba Łukasz

Gorzów Wlkp

KUMITE JUNIORÓW - KAT. +80 KG

1

Malesa Michał

Warszawa

2

Lemieszko Łukasz

Ełk

3

Fornalczyk Łukasz

Gorzów Wilk.

3

Sochor Piotr

Kraków

5-8

Kuchaj Piotr

Dębica

5-8

Zachwieja Patryk

Legnica

5-8

Tokarzewski Paweł

Lublin

5-8

Szemraj Czarek

Radzymin

KUMITE JUNIORÓW - LEKKI KONTAKT

1

Will Gerard

Suwałki

2

Zachwieja Patryk

Legnica

3

Gdula Arkadiusz

Legnica

3

Czypionka Dawid

Katowice

5-8

Wasilewski Konrad

Olecko

5-8

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

5-8

Baron Łukasz

Tarnowskie Góry

5-8

Madej Tomasz

Zielona Góra

KATA JUNIORÓW

1

Uroda Marcin

Opole

2

Kozubowski Konrad

Bartoszyce

3

Kundzicz Leo

Bartoszyce

4

Przybycień Maciej

Tarnów

5

Szromek Bartłomiej

Katowice

6

Gdula Arkadiusz

Legnica

7

Feter Krzysztof

Solec Kujawski

8

Krupa Krzysztof

Dzierżoniów

KUMITE JUNIOREK - KAT. -55 KG

1

Sowa Monika

Chorzów

2

Popczyk Joanna

Opole

3

Korga Paulina

Dębica

3

Hebda Joanna

Nowy targ

5-8

Karpińska Aleksandra

Ełk

5-8

Hanisz Marta

Katowice

5-8

Gajda Katarzyna

Gliwice

5-8

Mirosław Ewelina

Szczytno

KUMITE JUNIOREK - KAT. +55 KG

1

Kaliciak Agata

Wrocław

2

Habraszka Katarzyna

Tarnowskie Góry

3

Rosół Anna

Kraków

3

Parys Edyta

Radzymin

5-8

Lisiewicz Aneta

Suwałki

5-8

Ciesla Agnieszka

Kielce

5-8

Fidura Lidia

Ruda Śląska

5-8

Szajta Alicja

Kraków

KATA JUNIOREK

1

Hanisz Marta

Katowice

2

Sowa Monika

Chorzów

3

Popczyk Joanna

Opole

4

Magdziarz Anna

Lublin

5

Krejpcio Natalia

Suwałki

6

Karpińska Justyna

Ełk

7

Mazur Kamila

Suwałki

8

Kozyra Karolina

Katowice

KUMITE JUNIOREK - LEKKI KONTAKT

1

Raś Maria

Dobre Miasto

2

Hanisz Marta

Katowice

3

Kuriata Beata

Legnica

3

Mazur Kamila

Suwałki

5-8

Ancerowicz Małgorzata

Ząbkowice Śl.

5-8

Lisiewicz Aneta

Suwałki

5-8

Rosół Anna

Kraków

5-8

Prałat Sandra

Leszno

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KUMITE JUNIORÓW

1

Warszawa 1

2

Wrocław

3

Suwałki

4

Bartoszyce

5

Opole

6

Tarnowskie Góry
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA KUMITE JUNIOREK

1

Chorzów

1

Wrocław

3

Opole

3

Tarnowskie Góry

5

Radzymin




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai