· Sobota, 23 Czerwiec 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

Mistrzostwa Makreregionu ¦l±skiego Karate Kyokushin D±browa Górnicza 2005


MężczyĽni

Kobiety
KUMITE MĘŻCZYZN KATEGORIA -65 KG

1

Sztajerski Marcin

Ruda ¦l±ska

2

Rogacz Mikołaj

D±browa Górnicza

3

Burzyński Konrad

Tarnowskie Góry

3

Mnich Rafał

Tarnowskie Góry

KUMITE MĘŻCZYZN KATEGORIA -70 KG

1

Ociepka Radosław

Gliwice

2

Faryna Przemysław

Sosnowiec

3

Marcinkowski Michał

D±browa Górnicza

3

Kunikowski Dariusz

Ruda ¦laska

KUMITE MĘŻCZYZN KATEGORIA 75 KG

1

Ku¶nierczyk Przemysław

Jaworzno

2

Głowacz Arkadiusz

Katowice

3

Wolski Łukasz

Bytom

3

Kus Łukasz

Tarnowskie Góry

KUMITE MĘŻCZYZN KATEGORIA -80 KG

1

Habraszka Piotr

Tarnowskie Góry

2

Czerniawski Artur

Jastrzębie Zdrój

3

Stano Rafał

Jastrzębie Zdrój

3

Piskulski Robert

D±browa Górnicza

KUMITE MĘŻCZYZN KATEGORIA OPEN

1

Wojnar Patryk

Tarnowskie Góry

2

Kubicki Rafał

Chorzów

3

Partu¶ Marek

Ruda ¦l±ska

3

Karnabał Bogdan

Siemianowice ¦l±skie

KUMITE MĘŻCZYZN KATEGORIA SENIOR

1

Łobożewicz Bogusław

Ruda ¦l±ska

2

Winiarski Wojciech

Chrzanów

3

Sztajerski Marcin

Ruda ¦l±ska

KUMITE MĘŻCZYZN LEKKI KONTAKT

1

Tejdy Mariusz

Siemianowice ¦l±skie

2

Wójcik Kamil

Rybnik

3

Piskulski Robert

D±browa Górnicza

3

Drobysz Tomasz

Sosnowiec

KATEGORIA KATA MĘŻCZYZN

1

Słaboń Emil

Sosnowiec

2

Marszałek Maciej

Gliwice

3

Lewicki Mateusz

Sosnowiec

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -60 KG

1

Dworakowski Przemysław

D±browa Górnicza

2

Krawczyk Artur

Tarnowskie G.

3

Pilarski Rafał

Katowice

3

Kaczor Robert

Ruda ¦l±ska

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -65 KG

1

Iwański Patryk

Ruda ¦l±sa

2

Fr±czek Przemysław

Sosnowiec

3

Bednarz Kamil

D±browa Górnicza

3

Majer Jakub

Sosnowiec

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -70 KG

1

Baron Łukasz

Tarnowskie G.

2

Gradzik Jakub

Sosnowiec

3

Wróblewski Nikodem

Gliwice

3

Kaniewski Kamil

Gliwice

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. -75 KG

1

Gładczak Robert

Ruda ¦l±ska

2

Tomko Martin

Cieszyn

3

Nowacki Andrzej

D±browa G.

3

Stasiński Przemysław

Ruda ¦l±ska

KUMITE JUNIORÓW MŁ. KAT. +75 KG

1

Puszkarewicz Daniel

Siemianowice

2

Sady¶ Łukasz

Tarnowskie G.

3

Nawrot Sebastian

Tarnowskie G.

3

Dymarczyk Artur

Tarnowskie G.

KAT. KATA JUNIORÓW MŁ.

1

Gradzik Jakub

Sosnowiec

2

Dworakowski Przemysław

D±browa G.

3

Wandzel Tomasz

Katowice

4

Czypionka Dawid

Katowice

WALKI REŻYSEROWANE

1

Dworakowski Pzemysław
Bednarz Kamil

D±browa G.

2

Wróblewski Paweł
Wróblewski Nikodem

Gliwice

3

Szromek Bartłomiej
Wandzel Tomasz

Katowice

KUMITE KOBIET KATEGORIA -55 KG

1

Pawlusek Paulina

Katowice

2

Pieczara Anna

Gliwice

3

Padkowska Dorota

Gliwice

3

Moj Agnieszka

Katowice

KUMITE KOBIET KATEGORIA OPEN

1

Wójcik Magdalena

Katowice

2

Lewińska Magdalena

Katowice

3

Mały Anna

Katowice

3

Sołtysik Dobrosława

Tarnowskie Góry

KUMITE KOBIET LEKKI KONTAKT

1

Gabry¶ Helena

Siemianowice ¦l±skie

2

Dendek Sandra

Częstochowa

3

Anna Mały

Katowice

3

Petru Veronika

Cieszyn

KATEGORIA KATA KOBIET

1

Dadzibug Małgorzata

Sosnowiec

2

Nowek Izabela

Sosnowiec

3

Żurek Kamila

Sosnowiec

4

Gabry¶ Helena

Siemianowice ¦.

KUMITE JUNIOREK MŁ. KAT. -55 KG

1

Pazdan Katarzyna

Katowice

2

Hanisz Marta

Katowice

3

Boranova Petra

Cieszyn

3

Czopik Natalia

Sławków

KUMITE JUNIOREK MŁ. KAT. +55 KG

1

Szyler Ewa

Częstochowa

2

Flis Monika

Częstochowa

3

Drgova Vladimira

Cieszyn

3

Jaworska Elżbieta

Gliwice

KATEGORIA KATA JUNIOREK MŁ

1

Lewicka Angelika

Sosnowiec

2

Hanisz Marta

Katowice

3

Sowa Monika

Chorzów

4

Grojec Patrycja

Ruda ¦l±ska

DRUŻYNOWO-KUMITE MĘŻCZYZN

1

Tarnowskie Góry

2

Ruda ¦l±ska

3

Gliwice

3

Jaworzno
DRUŻYNOWO-KUMITE JUNIORZY MŁODSI

1

Sosnowiec

2

D±browa Góry

3

Katowice

3

Tarnowskie Góry

3

Ruda ¦l±ska




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai