· Środa, 25 Kwiecień 2018 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

V Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych Karate Kyokushin Legnica 2008


Mężczyźni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -60 KG

1

Wiesztort Łukasz

Lidzbark Warmiński

2

Kondra Marcin

Malbork

3

Sidor Piotr

Szczytno

3

Jankowski Bartłomiej

Augustów

5-6

Kowalczyk Przemysław

Skierniewice

5-6

Podwysocki Mariusz

Tarnów Opolski

7-8

Jarczyk Damian

Ruda Śląska

7-8

Pfeiffer Mateusz

Legnica

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -65 KG

1

Krejpcio Mateusz

Suwałki

2

Jakubowicz Przemysław

Krosno

3

Piekutowski Rafał

Olecko

3

Smyk Bartłomiej

Augustów

5-6

Krawczyk Aron

Nowa Sól

5-6

Borowiecki Łukasz

Radzymin

7-8

Kozłowski Konrad

Lublin

7-8

Sasuła Michał

Dzierżoniów

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -70 KG

1

Elszyn Paweł

Solec Kujawski

2

Rohan Maciej

Krosno

3

Kiedrzyn Wojciech

Radzymin

3

Klimek Michał

Tarnobrzeg

5-6

Goebel Ryszard

Warszawa

5-6

Piórkowski Mateusz

Olsztyn

7-8

Gajewski Adam

Sosnowiec

7-8

Kozyrski Rafał

Siechnice

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. -75 KG

1

Danilewicz Mateusz

Olecko

2

Jakubowicz Jarosław

Krosno

3

Sobiech Paweł

Warszawa

3

Majdański Tomasz

Opole

5-6

Kostrzewa Patryk

Radzymin

5-6

Zych Sebastian

Tarnów

7-8

Anielski Jakub

Szczytno

7-8

Płonka Bartłomiej

Warszawa

KUMITE JUNIORÓW MŁ. - KAT. +75 KG

1

Mazur Maciej

Warszawa

2

Biszczak Piotr

Legnica

3

Uszyński Damian

Radzymin

3

Zieliński Paweł

Radzymin

5-6

Buczkowski Piotr

Sosnowiec

5-6

Derlatko Wojciech

Lubin

7-8

Galiński Damian

Zielona Góra

7-8

Flis Łukasz

Częstochowa

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Krejpcio Mateusz

Suwałki

2

Kozłowski Konrad

Lublin

3

Pfeiffer Mateusz

Legnica

4

Gaik Bartosz

Sosnowiec

5

Gabrysiak Mariusz

Wrocław

6

Elszyn Paweł

Solec Kujawski

7

Taha Al-Quadi

Opole

8

Dybaś Tomasz

Dzierżoniów

WALKI REŻYSEROWANE -OPEN

1

Pfeiffer Mateusz Biszczak Piotr

Legnica

2

Wiesztort Tomasz Wiesztort Łukasz

Lidzbark Warmiński

3

Dybas Tomasz Sasuła Michał

Dzierżoniów

4

Kozłowski Konrad Szelga Igor

Lublin

5

Mielżyński Rafał Dziurdziewicz Błażej

Gubin

6

Gałka Laura Pelczarski Jacek

Tarnobrzeg

7

Dolna Agnieszka Czech Ewelina

Nowa Sól

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. -55 KG

1

Zajkowska Aleksandra

Łomża

2

Jocz Sylwia

Olsztyn

3

Wypych Marta

Świnoujście

3

Puchala Natalia

Radzymin

5-6

Bogdańska Joanna

Siedlce

5-6

Kukulska Iga

Dzierżoniów

7-8

Bułka Wiktoria

Tarnowskie Góry

7-8

Wójcik Paulina

Wrocław

KUMITE JUNIOREK MŁ - KAT. +55 KG

1

Kwiatkowska Anna

Radzymin

2

Pisanko Marlena

Grajewo

3

Policha Magdalena

Zamość

3

Gdula Anita

Legnica

5-6

Lewandowska Joanna

Inowrocław

5-6

Zwolińska Agnieszka

Przeworsk

7-8

Przybyłowicz Ewa

Olsztyn

7-8

Mastalerz Klaudia

Tarnowskie Góry

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Bera Marta

Tarnów

2

Wójcik Paulina

Wrocław

3

Urbanowska Ewelina

Wrocław

4

Lisiewicz Dominika

Suwałki

5

Kielian Iwona

Tarnów Opolski

6

Wypych Marta

Świnoujście

7

Lewandowska Joanna

Inowrocław

8

Łada Jolanta

Ełk

Klasyfikacja drużynowa

1

Radzymin 29

2

Legnica 25

3

Suwałki 22

3

Krosno 21

5

Lidzbark Warmiński 16

5

Warszawa 16




© 1997-2018 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai