· Poniedziałek, 1 Wrzesień 2014 ·

Strona główna

::: WYNIKI :::

I MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH KYOKUSHIN KARATE SIEDLCE 8 - 9.05.2004


MężczyĽni

Kobiety
KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -60 KG

1

Bronowicki Paweł

Warszawa

2

Romańczuk Kamil

Radzymin

3

Staroń Karol

Krosno

3

Olbert Patryk

Suwałki

5

Hadacz Damian

Gorzów

6

Kucharski Paweł

Olesno

7

Madej Tomasz

Zielona Góra

8

Semik Łukasz

Lubin

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -65 KG

1

Kochany Grzegorz

Głogów

2

Szela Rafał

Nowa Dęba

3

Rożek Marek

Lubin

3

Kalinowski Grzegorz

Lublin

5

Stasina Bartosz

Lubin

6

Nader Karol

Lublin

7

Tobiasz Maciej

Kraków

8

Uroda Marcin

Opole

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -70 KG

1

Pieni±żek Rafał

Przeworsk

2

Cyran Tomasz

Warszawa

3

Will Konrad

Suwałki

3

Grodzki Jakub

Sosnowiec

5

Pacholak Marcin

Z±bkowice ¦l±skie

6

Klimek Jacek

Radzymin

7

Godoś Mateusz

Wrocław

8

Suchecki Sebastian

Olesno

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH -75 KG

1

D±browski Łukasz

Lublin

2

Sielicki Marek

Wołów

3

Kuna-Broniowski Damian

Lublin

3

Molesa Michał

Otwock

5

Pruchnicki Daniel

Nowy S±cz

6

Mensfeld Maciej

Nowy Targ

7

Wolniak Maciej

Zielona Góra

8

Szczepańczyk Marek

Suwałki

KUMITE JUNIORÓW MŁODSZYCH +75 KG

1

Jaworski Janusz

Nowa Dęba

2

Lewkowicz Tomasz

Suwałki

3

Stępień Piotr

Warszawa

3

Twardowski Piotr

Głogów

5

Skuza Daniel

Kielce

6

Lemieszko Łukasz

Ełk

7

Nowak Marcin

Mielno

8

Kuna Michał

Warszawa

KATA JUNIORÓW MŁODSZYCH

1

Uroda Marcin

Opole

2

Lemieszko Łukasz

Ełk

3

Samborski Mateusz

Lublin

4

Żurek Adam

Sosnowiec

5

Gr±dzik Jakub

Sosnowiec

6

Dworakowski Przemysław

D±browa Górnicza

7

Mieszkowski Radosław

Lublin

8

Papoń Paweł

Tarnów Opolski

WALKI REŻYSEROWANE

1

Madej Tomasz
Walczak Maciej

Zielona Góra

2

Dworakowski Przemysław
Bednarz Kamil

D±browa Górnicza

3

Florczak Paweł
Klimek Jacek

Radzymin

4

Golczak Patryk
Lipiński Radosław

¦winoujście

5

Romańczuk Kamil
Wysokiński Jakub

Radzymin

6

Radomski Marcin
Radomski Łukasz

Wrocław

7

Czerniakowski Paweł
Romiszewski Robert

Wa-wa

8

Staliński Piotr
Moryson Daniel

Nowa Sól

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH -55 KG

1

Krzesicka Anna

Suwałki

2

Karpińska Aleksandra

Ełk

3

Hołówkow Teresa

Gubin

3

Kędziora Marika

Lubin

5

Czuj Katarzyna

Lubin

6

Serwinowska Ligia

Nowa Dęba

7

Kałamarska Joanna

Dobre Miasto

8

Dudek Kamila

Nowa Sól

KUMITE JUNIOREK MŁODSZYCH +55 KG

1

Piechowiak Ewlina

Głogów

2

Sawko Paulina

Ełk

3

Parys Edyta

Radzymin

3

Żurek Bernardetta

Lubin

5

Fronckiewicz Justyna

Białystok

6

Ostrowiecka Ewelina

Augustów

7

Piechowiak Aurelia

Lubin

8

Ignacik Anna

Głogów

KATA JUNIOREK MŁODSZYCH

1

Sawko Paulina

Ełk

2

Hanisz Marta

Katowice

3

Lewicka Angelika

Sosnowiec

4

Wilczak Maria

Będzin

5

Piechowiak Kamila

Głogów

6

Chierek Aneta

Sosnowiec

7

Piechowiak Ewelina

Głogów

8

Jaworska Agnieszka

Opole

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA

1

Ełk 14 pkt.

2

Suwałki 10 pkt.
Głogów 10 pkt.

3

Warszawa 9 pkt.




© 1997-2014 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai