· sobota, 29 kwiecień 2017 ·

Strona główna

Wieści ze Świata
XII Mas Oyama Memorial Cup Tokyo
::: AKTUALNOŚCI ::: Ciekawostki
Profil na Facebooku!


MISTRZOSTWACH MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO I MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KYOKUSHIN KARATE- PRZEWORSK 12.03.2017  
7 lutego 2017

12 marca 2017 odbyły się w MOSiR w Przeworsku Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwach Młodzików Kyokushin Karate z udzialem 270 zawodników reprezentujacych 31 ośrodków. Otwarcia Mistrzostw dokonał Burmistrz Miasta Przeworska. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Roman Wożniak a sędzią WKF sensei Damian Kucharski. Organizatorem MM był Przeworski Klubu Kyokushin kierowany przez sensei Dariusza Walasa.

WYNIKI

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO KARATE KYOKUSHIN- ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE 11.03.2017  
12 marca 2017

11 marca w Ząbkowicach Śląskich odbyły się  Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego Kyokushin Karate z udzałem 105 zawodników z 17 ośrodków. W ramach MM odbyły się walki w 8 kategoriach w przepisach WKF. Sedzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym sensei Edward Urbańczyk a sędzią WKF sensei Damian Kucharski. Organizatorem zawodów był Ząbkowicki Klub Karate Kyokushinkai kierowany przez shihan Witolda Stolarczyka.

WYNIKI

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO I MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW KYOKUSHIN KARATE - GDAŃSK 04.03.2017  
14 lutego 2017

4 marca odbyły się na AWF w Gdańsku Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Kyokushin Karate z udzałem 170 zawodników z 22 ośrodków. W ramach MM odbyły się walki w 8 kategoriach w przepisach WKF. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, sędzią technicznym shihan Zdzisław Niedźwiedź a sędzią WKF sensei Jakub Wrąbel. Organizatorem mistrzostw była Gdańska Akademia Karate, której liderem jest sensei Jarosław Preis.

WYNIKI

Galerie zdjęć są przygotowywane.

FOTO RELACJA Z MISTRZOSTW EUROPY 2016 PAPENDAL CZĘŚĆ 2  
9 marca 2017

                                              Otwarcie                                 Zebranie

  

                                         Kumite                                     Podziękowanie

  

KONSULTACJA KN KRAKOW 28 STYCZNIA 2017  
28 kwietnia 2015

28 stycznia 2017 (sobota) odbyła się kolejna Konsultacja Kadry Narodowej w Sali sportów walki YMCA w Krakowie z udziałem około 60 kierowników ośrodków, instruktorów i zawodników. Pierwszy trening o godz.12.00 rozpoczął specjalistyczną rozgrzewką shihan Robert Kopciowski. Następnie shihan Andrzej Drewniak zrealizował część I techniki do walki, a shihan Robert Wajgelt II cześć kombinacje do walki. Tematem drugiego treningu w godz.16-18 była III praca na workach i tarczach oraz IV kumite zadaniowe. Równolegle z drugim treningiem w Sali lustrzanej odbyła się konsultacja kata, którą poprowadził sensei Bogdan Świątkowski. W czasie przerwy od 15.00 do 16.00 odbyło się w Sali kominkowej zebranie kierowników ośrodków poświęcone sprawom organizacyjnym.

GALERIA

SEMINARIUM KWF GDYNIA 2017  
22 stycznia 2017

21-22 stycznia 2017 w Hali Sportowej w Gdyni odbyło się Seminarium z udzialem ponad 80 kierowników ośrodkow, instruktorów i zawodników z północnej części Polski. Seminarum skladające się z 5 dwugodzinnych tematycznych treningów poprowadził shihan Andrzej Drewniak w asyście shihan Zdzisława Niedźwiedzia, sensei Andrzeja Kłujszo i sensei Eliasza Madeja. Pierwszy dopołudniowy trening poświęcony był technice poruszania się w walce, drugi popołudniowy trening zawierał kombinacje do walki, trzeci nocny trening był wprowadzeniem do technik medytacji i konsolidacji ćwiczących, czwarty trening przeznaczony był na definicję technik i powtórkę kata a tematem piątego była nauka kontrataków i zadaniowe kumite. Czas pomiędzy treningami wykorzystany był także na konsultacje dotyczące organizacji i najbliższych mistrzowskich imprez. Przygotowywana jest galeria zdjęć.

Organizatorem Seminarium był Gdyński Klub Kyokushin Karate kierowany przez shihan Zdzisława Niedźwiedzia.

ŚWIĄTECZNE SEMINARIUM POPROWADZIŁ SHIHAN LESŁAW SAMITOWSKI  
26 grudnia 2016

28 grudnia 2016 w Sali sportów walki YMCA Kraków odbył się 3 - godzinny świąteczny trening z udziałem shihan Lesława Samitowskiego w którym uczestniczyło około 58 karateka z Polski poludniowej. Tematem treningu były: interpretacja technik jako działań ofensywnych, warunki wzmocnienia pozycji, praca na tarczach i łapach trenera, aspekt samoobrony Kyokushin, wzbogacenie technik o dzwignie na małe stawy i praktyka presury na witalne punkty człowieka.  Po treningu odbyło się tradycyjna pizza party dla kierowników ośrodków w czasie której shihan Samitowski odpowiedział na wiele pytań a shihan Andrzej Drewniak, shihan Robert Wajgelt i shihan Janusz Piorkowski przedstawili kolejno międzynarodowy, ogónopolski i śląski plan imprez na 2017 rok. Zebrani złożyli sobie Życzenia Szczęśliwego Nowego Roku.

Galeria

18.12.2016  KURS SĘDZIÓW WKF LUBLIN 2016  
14.12.2016  SEMINARIUM KWF JEKATERINBURG, ROSJA 2016  
11.12.2016  XXXIII PUCHAR POLSKI SENIORÓW XIII PUCHAR POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH I MŁODZIKÓW KARATE KYOKUSHIN CIECHANÓW - 10 GRUDNIA 2016  


[INDEKS AKTUALNOŚCI]© 1997-2017 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai