· poniedziałek, 6 lipiec 2015 ·

Strona główna

Wieści ze Świata
SHIHAN LOEK HOLLANDER OTRZYMAŁ 9 DAN
::: AKTUALNOŚCI ::: Ciekawostki
Profil na Facebooku!


MISTRZOSTWA MAKROREGIONU WSCHODNIEGO OSTROŁEKA 2015  
24 marca 2015

22 marca 2015 pod Patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęka i Starosty Powiatu Ostrołęckiego odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego oraz MMM z udziałem 220 zawodników z 33 ośrodków. Otwarcia mistrzostw dokonali Prezydent Miasta Janusz Kotowski i Starosta Stanisław Kubeł 1 dan. Sędzią głównym był shihan Jacek Czerniec. Organizatorem mistrzostw był Ostrołecki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Wiesława Orzoł.

Wyniki MMM                 Wyniki MMW

Galeria zdjęć jest w opracowaniu.            

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU DOLNOŚLĄSKIEGO ZĄBKOWICE 2015  
23 marca 2015

21 marca 2015 w Miejskiej Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Dolnośląskiego oraz MMM z udziałem około 173 uczestników z 22 ośrodków. Prezydent Miasta Ząbkowice wraz Prezesem PZK sensei Maciejem Sokołowskim dokonali otwarcia mistrzostw oraz wręczali nagrody. Sędzią głównym był sensei Edward Urbańczyk. Ze względu na 25 lecie Ząbkowickiego Klubu mistrzostwa miały wyjątkowo efektowną oprawę. Dzięki sponsorom uroczysta Sayonara odbyła się w znanym Hotelu. Organizatorem mistrzostw był Ząbkowicki Klub Kyokushin Karate kierowany przez shihan Witolda Stolarczyka.

Wyniki

GALERIA

MISTRZOSTWA ROSJI KWF JEKATERYNBURG 2015  
22 marca 2015

21 marca w nowo otwartej Miejskiej Hali Sportowej w Jekaterynburgu odbyły się kolejne Mistrzostwa Rosji KWF z udziałem ponad 210 zawodników z 42 regionów Rosji. Oficjalnego otwarcia mistrzostw dokonał w imieniu EKF sekretarz generalny Andrzej Drewniak wraz z Rektorem AWF w Jekaterynburgu prof. dr Sergeyem Stepanov. Sędzią głównym był shihan A. Drewniak. Organizatorem MR była Rosyjska Federacja Kyokushin, której prezesem jest shihan Sergey Soldatov. Mistrzostwa były okazją do dwóch oficjalnych spotkań na których omówiono wewnętrzne problemy, perspektywy wspólpracy z EKF i WKF oraz przygotowania do ME KWF w Estonii. Bezpośrednim Organizatorem MR był Jekaterynburski Klub Kyokushin kierowany przez braci sensei Evgeniy i Anton Bocharov.

Wyniki mistrzostw oraz galerie zdjęć są w przygotowaniu. 

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU POŁUDNIOWEGO JEDLICZE 2015  
9 marca 2014

Dnia 15 marca 2015 roku w Hali sportowej w Jedliczu, odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików w Karate Kyokushin z udziałem 228 zawodników z 31 ośrodków. Otwarcia imprezy oraz wręczenia nagród dokonali Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska, Przewodniczący Rady Gminy Jedlicze Piotr Woźniak i Przewodniczący Komisji OKZSiR Krystyna Marć. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Andrzej Krawontka. Organizatorem turnieju był Krośnieński Klub Karate Kyokushin kierowany przez shihan Romana Woźniaka.

WYNIKI 

 

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ZACHODNIEGO GRODZISK WIELKOPOLSKI 2015  
9 marca 2014

Dnia 14 marca 2015 roku w nowoczesnej hali sportowej w Grodzisku Wielkopolskim odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Zachodniego Karate Kyokushin. Otwarcia i wręczenia nagród dokonali Starosta Grodzki Mariusz Zgaiński oraz Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański. Gościem honorowym był shihan Włodzimierz Rój. Sędzią głównym był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym sensei Andrzej Kłujszo. Na wyróżnienie zasługuje bardzo dobra organizacja imprezy, wyjątkowo atrakcyjne puchary i sprawna obsługa komputerowa realizowana przez sensei Roberta Wajgelta. Organizatorem zawodów był Grodziski Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Krzysztofa Szeffnera.

WYNIKI

MISTRZOSTWA MAKROREGIONU ŚLĄSKIEGO SIEMIANOWICE 2015  
17 marca 2014

 

Dnia 14 marca 2015 roku w Hali Kompleksu Sportowego Michał w Siemianowicach Śląskich odbyły się XXXV Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego Karate Kyokushin. W zawodach wzięło udział 122 zawodników z 28 klubów. Otwarcia dokonał Prezydent Miasta Rafał Piech. Sędzią głównym był sensei Edward Urbańczyk, a sędzią technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug. Organizatorem był Siemianowicki Klub Karate Kyokushin kierowany przez shihan Andrzeja Maneckiego.

WYNIKI

GALERIA

SEMINARIUM KWF TAMBOV 2015  
23 lutego 2015

19 - 23 lutego 2015 odbyło się w Tambov, Rosja Seminarium KWF z udziałem około 150 instruktorów, zawodników i młodzieży. Seminarium prowadził shihan Andrzej Drewniak. Tematem tego kolejnego seminarium w Tambov była unifikacja technik i kata. Ponadto odbyły się dwa zebrania poświęcone współpracy w ramach europejskiej i światowej federacji. Jednym z elementów treningu dla przybyłych kierowników ośrodkow było hartowanie ciała na śniegu. Na zakończenie shihan A.Drewniak przeprowadził egzaminy na Kyu i Dan. Sayonara odbyła się w popularnej bani. Organizatorem seminarium była Rosyjska Federacja Kyokushin prowadzona przez shihan Sergey Soldatova. Bezpośrednim organizatorem był lider Tambov sensei Sergey Bondarenko.

GALERIA

19.02.2015  SEMINARIUM - SHIHAN LESŁAW SAMITOWSKI KRAKOW 2015  
10.02.2015  AKADEMIA BUDO MOSKWA 2015  
10.02.2015  SEMINARIUM KWF MOSKWA 2015  


[INDEKS AKTUALNOŚCI]© 1997-2015 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai