· niedziela, 24 maj 2015 ·

Strona główna

Wieści ze Świata
SHIHAN LOEK HOLLANDER OTRZYMAŁ 9 DAN
::: AKTUALNOŚCI ::: Ciekawostki
Profil na Facebooku!


II SEMINARIUM KUMITE I KATA KRAKÓW'14  
27 kwietnia 2014

25 kwietnia 2014 w Sali sportów walki odbyło się kolejne Seminarium kumite i kata z udziałem 38 kierowników ośrodków, instruktorów i zawodników. Półgodzinną rozgrzewkę przeprowadził sensei Henryk Orzechowski. Część główną poświęconą wzmocnieniu defensywy oraz utrwalaniu nawyków w czasie pracy na tarczach i workach poprowadził shihan Andrzej Drewniak. Natomiast sensei Robert Wajgelt rozwinął kombinacje do walki realizując program w szeregach oraz w parach.  Na koniec treningu odbyło się 45 minutowe kumite, w tym czasie sensei Bogdan Świątkowski poprowadził trening kata. W trakcie mini Sayonara omówiono przygotowania do ME w maju oraz MŚ w listopadzie w Tokio.

GALERIA

SEMINARIUM KWF W TAMBOV  
23 kwietnia 2014

19-20 kwietnia odbyło się w Tambov Seminarium KWF z udziałem ponad 120 ćwiczących. Treningi poświęcone technice, kata i samoobronie prowadził shihan Andrzej Drewniak. Odbyło się także spotkanie z liderami i instruktorami dotyczące perspektyw rozwoju współpracy szkoleniowej i organizacyjnej w ramach Europejskiej Federacji Kyokushin. Na zakończenie seminarium odbył się egzamin na Kyu i Dan oraz Sayonara w rosyjskiej tzw. bani. Organizatorem seminarium była Rosyjska Federacja Kyokushin kierowana przez sensei Sergeya Soldatova oraz lidera klubu "Sakura" sensei Sergeya Bondarenko. W treningach i spotkaniach uczestniczyła delegacja z Rostowa nad Donem kierowana przez sensei Anatoliya Fazilova.

SEMINARIUM KWF W CZELABINSKU  
23 kwietnia 2014

W dniach 17-18 kwietnia 2014 roku odbyło się w Czelabinsku Seminarium KWF z udziałem 130 uczestników. Treningi technik, kata i samoobrony prowadził shihan Andrzej Drewniak. Dodatkowym punktem programu było spotkanie z liderami oraz instruktorami poświęcone kontynuacji kilkuletniej współpracy z tym Regionem. Seminarium zakończył egzamin na Kyu i Dan oraz Sayonara. Lokalna prasa i TV pozytywnie oceniły efekty dotychczasowej współpracy w tym kilku imprez szkoleniowych i mistrzowskich. Organizatorem seminarium była Rosyjska Federacja Kyokushin kierowana przez sensei S. Soldatova oraz liderów klubu sensei Ruslana Hismatulina i sensei Juriya Aleszina.

SEMINARIUM KWF W JEKATERINBURGU  
23 kwietnia 2014

W dniach 16-17 kwietnia 2014 roku odbyło się w Jekaterinburgu na Uralu Seminarium KWF. Treningi technik, kata i kombinacji do walki prowadził shihan Andrzej Drewniak. W ramach seminarium odbyło się spotkanie z liderami i instruktorami dotyczące zacieśnienia współpracy z EKF. Ostatni trening poświęcony został egzamionom na Kyu i Dan. Dziennikarze TV i prasy byli zainteresowani perspektywą rozszerzenia wspópracy szkoleniowo-sportowej z całym Regionem. Organizatorem seminarium była Rosyjska Federacja Kyokushin kierowana przez sensei Sergeya Soldatova oraz lider klubu "Istina" sensei Anatoliy Boczarov.

SEMINARIUM KWF W KRASNOYARSKU  
23 kwietnia 2014

W dniach 14-16 kwietnia 2014 roku odbyło się w Krasnoyarsku na dalekim wschodzie Rosji Seminarium KWF oraz Młodzieżowa Mistrzostwa Regionu, gdzie shihan Andrzej Drewniak pełnił funkcję sędziego głównego. Treningi technik, kata i walki prowadził shihan A. Drewniak. W ramach seminarium odbyło się spotkanie z lokalnymi liderami i instruktorami poświęcone rozwojowi współpracy w ramach Europejskiej Federacji Kyokushin. Na zakończenie seminarium odbył się egzamin na Kyu i Dan oraz Sayonara. Lokalna TV oraz prasa przeprowadziły wywiady z sekretarzem KWF A. Drewniakiem oraz lokalnymi liderami na temat perspektyw współpracy szkoleniowo-organizacyjnej z Europą. Organizatorem seminarium była Rosyjska Federacja Kyokushin prowadzona przez sensei Sergeya Soldatova oraz lider klubu sensei Rinat Bilalutdinov.

SEMINARIUM KWF W KALININGRADZIE  
23 kwietnia 2014

13 kwietnia 2014 odbyło się w Kalinningardzie (Rosja) Seminarium KWF. Trzygodzinny trening obejmujace technikę i kata prowadził shihan Andrzej Drewniak. Organizatorem była Rosyjska Federacja Kyokushin kierowana przez sensei Sergeya Soldatova a bezpośrednio trener klubu Dmitriy Kovalenko. Po zakończeniu seminarium shihan A.Drewniak i sensei S.Soldatov odlecieli nocnym lotem poprzez Moskwę do Krasnoyarska. 

41. MISTRZOSTWA POLSKI SENIORÓW KATOWICE 2014  
7 kwietnia 2014

 

Dnia 6 kwietnia 2014 roku w Katowicach odbyły się 41. Mistrzostwa Polski Seniorów Karate Kyokushin. Sędzią głównym  mistrzostw był shihan Andrzej Drewniak, a sędzią technicznym shihan Eugeniusz Dadzibug. W zawodach wzięło udział 125 zawodników z 54 klubów. Organizatorem był Klub TKKF Czarni Katowice kierowany przez sensei Dariusza Łyczko.

WYNIKI

 

07.04.2014  EXPOSE PREZESA PZK MACIEJA SOKOŁOWSKIEGO  
30.03.2014  X WALNY ZJAZD PZK WARSZAWA 2014  
08.04.2014  KURS INSTRUKTORÓW -LUBLIN 2014  


[INDEKS AKTUALNOŚCI]© 1997-2015 Polska Oraganizacja Kyokushin Karate kyokushin, europe, kyokushinkai